Uttara کانادا با یک شیرجه به افزایش گردشگری

Ganesh Harikantra (35) و مالک ‘Netrani ماجراهای’ یک کارآفرین جوان از ماهیگیران جامعه Uttara کانادا منطقه. جدای از اینکه یک حرفه ای غواصی غواص او نیز فراهم می کند برای بسیاری از دیگران در کارآفرینی سفر به عنوان یک غواصی اپراتور در Murdeshwar از Uttara کانادا منطقه.

Harikantra شده است که عامل او غواصی آژانس پس از 2015 گفت: Netrani جزیره یک مکان منحصر به فرد برای غواصی در دولت است. هر چند همسایه گوا ارائه می دهد تجربه غواصی که در سایت قرار گرفته است نزدیک به ساحل. نسبت به آن Netrani ارائه می دهد یک تجربه کاملا متفاوت است.

ماجراجویی فعالیت های ورزشی را از اکتبر تا مارس در پنج مکان در نزدیکی Netrani جزیره است. این مکان ارائه اعماق اعم از 2 متر تا 30 متر زیر دریا برای غواصی.

همانطور که در حال حاضر Harikantra 10 مربیان آموزش دیده برای انجام غواصی فعالیت است. بیان کرد که آنها همه حرفه ای آموزش دیده و او گفت که آنها انجام داده اند غواصی آب باز مربی (OWSI) البته از PADI (انجمن حرفه ای غواصی مدرسان). Netrani ماجراهای نیز ارائه می دهد PADI-گواهی دوره های غواصی, او گفت:.

او گفت تیم خود را با موفقیت به مردم کمک کردن به گروه سنی 85 سال به انجام غواصی.

در مورد فصل جاری غواصی او گفت: گردشگری در جریان است کمتر در مقایسه با سال قبل است. او نسبت سیل و طوفان در سال گذشته به عنوان دلایل این. این عوامل نیروی مردم برای به تعویق انداختن خود را, غواصی, برنامه, او گفت:.

Harish Kumar معاون کمیسر Uttara کانادا منطقه گفت که دولت های منطقه در حال برنامه ریزی برای انجام ‘, غواصی, جشنواره’ یک بار در هر دو سال برای تقویت گردشگری ماجراجویی در منطقه است. Netrani جزیره غواصی محل در کارناتاکا, او گفت:, و اضافه کرد که ” یک منطقه ماجراهای بسیاری است موضوع Uttara کانادا منطقه طرح های گردشگری.

دولت گرفته است تصمیم به محدود کردن تعداد زیادی از بازدید کنندگان به محل غواصی غواصی در Netrani جزیره به حداکثر 100 عضو دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>