Uttara کانادا ترویج غواصی در میان بسیاری از ماجراهای’

Uttara کانادا منطقه طرح های گردشگری با شعار “یک منطقه بسیاری از ماجراهای’ به برجسته ناشناخته توریستی در این منطقه است.

با وجود 300-plus متر از خط ساحلی غواصی باقی مانده است یک ناشناخته ورزش ماجراجویی همراه کارناتاکا ساحل.

در حال حاضر با طرح های Uttara کانادا منطقه دولت, غواصی در نزدیکی Netrani جزیره است به دست آوردن محبوبیت در میان جوانان است. برای ترویج گردشگری ماجراجویی در منطقه و دولت های منطقه انجام غواصی جشنواره شده است.

یک ساعته سفر

آن را یک ساعت سفر به Netrani جزیره از ساحل شلوغ در معبد شهر Murdeshwar در غواصی جشنواره روز. Netrani ماجراهایقایق که انجام شده شرکت کنندگان که شامل عمومی و مقامات و روزنامه نگاران تا به حال به یک سفر 20 متر. .

قبل از شروع جلسه در غواصی معین نواز یک مربی غواصی در قایق خواسته شرکت کنندگان به پرتاب هر گونه زباله از جمله مواد پلاستیکی به دریا. او همچنین ساخته شده اطمینان حاصل کنید که همه شرکت کنندگان به حال آنها جلیقه ،

او همچنین خواسته شرکت کنندگان به لمس نیست و یا انتخاب کنید تا هر چیزی در حالی که غواصی.

یادگیری با نشانه

کل فرایند یادگیری اتفاق می افتد از طریق زبان اشاره. اما زبان اشاره استفاده می شود در حالی که غواصی است و نه متفاوت از آن پس در روی زمین است.

اگر thumbs-up ‘مانند’ در رسانه های اجتماعی و ‘تایید’ در تعاملات شخصی در خارج وجود دارد آن است که نشانه ای برای این مربی را به غواص غواصی از پایین از دریا. مربی باعث می شود مطمئن شوید که شرکت کنندگان خود آشنا دیگر نشانه های اولیه بیش از حد.

چه انتظار

خود را یک ساعته سفر به محل ممکن است به شما اجازه نقطه دلفین ها اگر شما خوش شانس هستند.

هر چند غواصی می گیرد در نزدیکی Netrani جزیره شما مجاز به پیاده و وارد این جزیره است. این است که برای حفاظت از صخره های مرجانی و اکوسیستم این جزیره است.

غواصی خود را شروع می شود از قایق. در ابتدا شما می توانید خودتان آشنا با دریا توسط شناور در ژاکت زندگی خود. شما همچنین می توانید سعی کنید غواصی.

پیش از غواصی استاد شما متناسب با دنده لازم. به عنوان به زودی به عنوان شما شیرجه رفتن این مربی به شما اختصاص داده یک بار دیگر باعث می شود مطمئن شوید که قوانین به دنبال دارد. سپس با او به کمک شما شروع به سفر خود را به پایین از دریا.

زیر دریا, شما زندگی دریایی از محله های نزدیک — می شود آن را ماهی, مار یا پوسته. شما اکیدا ممنوع از دست زدن به آنها را.

غواصی سازمان باعث می شود ترتیبات برای زیر آب عکس/تصویری از شما در صورت درخواست. که طول می کشد مراقبت از خود را Instagram post.

هنگامی که زمان اختصاص داده شده است که بیش از مربی کمک می کند شما را به قایق. بعدی شرکت کنندگان پس از آن آماده به شیرجه رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>