اوتار پرادش: یوگی Adityanath دولت به 4.8 لاخ روزانه شرط کمک مالی در طول مستند

The CM said those who did not have ration cards are also being covered under these schemes.CM گفت: کسانی که دارای کارت های جیره بندی نیز تحت پوشش این طرح است. (فایل تصویر)

این اوتار پرادش دولت در روز جمعه منتشر تومان 48,17,55,000 به عنوان “کمک هزینه تعمیر و نگهداری” برای 4,81,755 لاخ دستمزد روزانه کارگران از جمله خیابان فروشندگان خودرو رانندگان ریکشا pullers e-رانندگان ریکشا و باربرها کار در mandis. این مقدار منتقل شده از طریق DBT به حساب بانکی هر یک از ذینفعان که شناسایی شده اند توسط دولت شهری توسعه بخش.

در حالی که در تعامل با ذینفعان از طریق ویدیو کنفرانس, وزیر یوگی Adityanath گفت: دولت با ارائه مواد غذایی و کمک هزینه تعمیر و نگهداری تومان 1000 به حساب های بانکی از افراد نیازمند در طول مستند.

اخبار مرتبط

با توجه به انتشار رسمی دولت قبلا منتقل تومان 1,000 هر یک به حساب های بانکی از 35 لاخ کارگران و Rs 1,000 هر یک به بیش از 11 لاخ کارگران ساختمانی. بیش از 1.65 کرور کارگران ساختمانی و دستمزد روزانه کارگران با ثبت نام Antyodaya Yojana, MNREGA و کار این بخش نیز در حال ارائه رایگان جیره برای یک ماه.

رئیس جمهوری گفت: 1,000 تومان است که فرستاده شده به حساب 20.37 لاخ کارگران ثبت نام شده با دولت کار گروه از طریق DBT و افزود که دولت ساخته شده است که ترتیبات به 2.34 کرور کشاورزان 2,000 تومان در هر ماه برای سه ماه آینده. جدای از این 500 تومان در هر ماه است که داده شده در Jan Dhan حساب برای سه ماه و تحت Ujjwala طرح LPG ارائه شده برای سه ماه.

CM گفت: کسانی که دارای کارت های جیره بندی نیز تحت پوشش این طرح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de