اوتار پرادش امیدوار به افزایش Covid-19 تست برای 25,000 هر روز

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath در روز شنبه ابراز رضایت بیش از روزانه Covid-19 تست ظرفیت در دولت رسیدن به 20,000 و گفت: این هدف در حال حاضر باید برای افزایش آن به 25000 هر روز یک مقام رسمی گفت.

در دیدار با مقامات ارشد ارشد وزیر تاکید بر تشویق های صنعتی و تجاری و موسسات کسب و کار برای راه اندازی Covid-19 helpdesks به نگه داشتن مردم ایمن از ویروس های اضافی دبیر کل Awanish Awasthi گفت.

Adityanath گفت که آن را باید تضمین شود که اجتماعی فاصله است به دنبال هر کجا که پنج یا بیشتر مردم در حال کار در حالی که نظارت مستمر با توجه به اقدامات احتیاطی از عفونت انجام شده در واحدهای صنعتی است.

کارگردانی مسئولان را به توجه ویژه به دولت های غربی مناطق به خصوص مرتا بخش او تاکید کرد در به حرکت به نظارت کار می کند و آگاهی درایو. او همچنین کارگردانی پزشکی درآمد و ادارات پلیس را به آماده سازی برای یک برنامه خاص در مرتا بخش از ژوئیه 1 تا 7 که تحت آن درب-به-درب غربالگری پزشکی خواهد بود انجام شده است.

سریع آنتی ژن تست باید شروع شود در مرتا Ghaziabad و نیدا به طوری که coronavirus موارد می تواند به سرعت شناسایی Adityanath اضافه کرد: تلاش ها باید برای ارائه درمان در اولین.

رئیس جمهوری همچنین با تأکید بر مناسب تبلیغات از طریق تلویزیون و رادیو و روزنامه های عمومی-آدرس سیستم پوستر و بنر در هشدارها و علائم و درمان عفونت.

او گفت که در مرتا بخش ظرفیت Covid-19 بیمارستان ها و غربالگری در mandis دولتی و خصوصی و دیگر موسسات باید افزایش یابد.

تا کنون 1,658 قطار آورده اند کارگران مهاجر به دولت و دو قطار هر یک از کارناتاکا و تریپورا در حال ورود در روز شنبه. به عنوان بسیاری از 82 قطار گرفته اند 1,42,767 آجر کوره کارگران به کشورهای دیگر Awasthi گفت.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *