اوتار پرادش اعلام ₹1,000 پشتیبانی از دستمزد روزانه کارگران ضربه COVID-19 زیان کار

این اوتار پرادش دولت اعلام کرده است حمایت مالی از ₹ 1000 تا روزانه دستمزد حقوق بگیران ضربه کار ضرر و زیان با توجه به گسترش COVID-19.

“کمیته ای برای پیشنهاد اقدامات به پلاگین تاثیر COVID-19 ارسال شده توصیه های آن است. با توجه به همان دولت است که گسترش پشتیبانی از ₹ 1000 از طریق مستقیم به نفع انتقال (DBT) به حساب 20 lakh 37 هزار ثبت نام روزانه دستمزد حقوق بگیران,” اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath گفت.

“این مقدار خواهد بود و تعلق از طریق کار cess,” او اضافه شده است.

“کروناویروس است در مرحله دوم در کل کشور است. قادر به مهار آن را در این مرحله خواهد شد پیام برای جهان است. ما در حال برداشتن گام برای جلوگیری از گسترش در این مرحله است. ما کافی جداسازی بخشهای دولت است. نه از 23 شناسایی Coronavirus بیماران در دولت شده اند کاملا درمان می شود. روش Multiplex, سینما, سالن مراکز, مدارس, دانشکده فنی و حرفه ای و فنی موسسات بسته شد. سفر غیر ضروری و تجمعات دلسرد شده اند و یا تعطیل,” او گفت:.

او گفت که این اثرات معاش روزانه دستمزد حقوق بگیران. کمیته ای برای پیشنهاد اقدامات به پلاگین تاثیر COVID-19 ارسال شده توصیه های آن است.

“نیز وجود خواهد داشت یک حمایت مالی از ₹ 1000 تا 15 لاخ فروشندگان خیابانی از دولت از طریق DBT” او گفت:.

“دولت ما نیز تصمیم گرفته است برای کمک به توزیع جیره کارت به کسانی که آنها را نمی. غرامت از MGNREGA کارگران را نیز پاک می شود این ماه,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>