USIBC منصوب Vijay Advani به عنوان صندلی جدید جهانی مدیره

Advani صرف بیش از یک دهه در بانک جهانی ارائه مشاوره به دولت در توسعه بازارهای مالی و تنظیم حقوق صاحبان سهام نيمه حقوق صاحبان سهام و بدهی های تامین مالی.

ایالات متحده-هند شورای کسب و کار در روز جمعه گفت: آن را منصوب کرده است Vijay Advani به عنوان صندلی جدید جهانی خود را هیئت مدیره. Advani گرفته است به اتهام به عنوان رئیس هیئت مدیره در یک زمان از رشد قابل توجهی در ایالات متحده-هند تجارت دو جانبه که رسیده تومان 160 میلیارد دلار در سال 2019. قبل از فرض فعلی خود نقش به عنوان رئیس اجرایی در ژانویه سال 2020 Advani در خدمت به عنوان مدیر عامل Nuveen. زودتر او همچنین Co-رئیس جمهور فرانکلین تمپلتون سرمایه گذاری است.

Advani صرف بیش از یک دهه در بانک جهانی ارائه مشاوره به دولت در توسعه بازارهای مالی و تنظیم حقوق صاحبان سهام نيمه حقوق صاحبان سهام و بدهی های تامین مالی. “من با فروتنی و واقعا هیجان زده به عنوان رئیس جهانی هیئت مدیره در این برهه حساس از رابطه بین آمریکا و هند در تجارت, دفاع, تولید و فرهنگ” Advani گفت. این شورا همچنین اعلام کرد که دو عضو جدید از جهانی مدیره — لاکهید مارتین بین المللی معاون ارشد تیم کاهیل و جنرال الکتریک جنوب آسیا, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت ماهش Palashikar.

اخبار مرتبط

به عنوان معاون ارشد, Tim Cahill آگهی لاکهید مارتین توسعه و اجرای بین المللی استراتژی کسب و کار در سراسر 70 کشور جهان است. اخیرا او به عنوان معاون رئیس جمهور یکپارچه هوایی و دفاع موشکی که در آن او مسئول برنامه اجرای تمام نمونه کارها از جمله Terminal High Altitude Area Defense (THAAD) سیستم پاتریوت PAC-3 موشک TLVS و شاهین مبتنی بر زمین دفاع هوایی در میان دیگران. او قبلا به عنوان معاون راهبردی و سیستم های دفاع موشکی و مهندسی و فن آوری برای لاکهید مارتین فضا.

Palashikar است 20 سال GE کهنه کار کرده است که در انواع نقش های متمرکز بر عملیات تولید جهانی زنجیره تامین, کیفیت, lean six sigma, فروش پروژه ها و خدمات در جنرال الکتریک, بهداشت و درمان, قدرت و انرژی های تجدید پذیر کسب و کار. اخیرا او به عنوان مدیر عامل شرکت جنرال الکتریک خشکی وزش کسب و کار برای منطقه آسیا و اقیانوس آرام. ما در هند شورای کسب و کار (USIBC) نشان دهنده بالا جهانی شرکت های فعال در سراسر ایالات متحده و هند و اقیانوس هند و آرام.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>