ما تلافی خواهد کرد اگر هند نیست و تامین داروهای مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

حذف نکات که ایالات متحده به حفظ یک موضع سخت در هند اگر آن را رها هیدروکسی کلروکین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت: “من به او صحبت کرد (PM مودی) صبح روز یکشنبه و به من گفت: ما آن را درک است که شما اجازه می دهد به ما عرضه (از هیدروکسی کلروکین) آمده اگر او اجازه نمی دهد که آن را به بیرون می آیند که درست خواهد بود اما البته ممکن است تلافی چرا نمی خواهد وجود داشته باشد؟”, طبق گزارش های رسانه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد روز پس از هند را تکذیب کرد عرضه هیدروکسی کلروکین یک داروی دیده می شود به عنوان کلیدی برای درمان coronavirus.

هند قبلا مواد مخدر را ممنوع صادرات “بدون استثنا” هند اداره کل تجارت خارجی گفته بود در مارس 4 سفارش در وب سایت خود را.

پس از آشنایی با هند تصمیم تهمت بود به نام مودی در مارس 4 و از او خواست تا اجازه دهد صادرات هیدروکسی کلروکین به ما را به استفاده از آن در برابر coronavirus بیماری همه گیر.

مودی به حال توییتی پس از تماس است که آنها “توافق برای استقرار کامل قدرت هند و آمریکا همکاری برای مبارزه با Covid-19”.

در آوریل 6, هند تصمیم گرفت تا اجازه دهد عرضه هیدروکسی کلروکین در یک “مورد به مورد” پایه و اساس. آن را نیز اجازه صادرات پاراستامول محبوب تب به عنوان به خوبی به عنوان برخی از بیشتر مواد مخدر.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان پیشگیرانه برای Covid-19. دارو برای درمان مالاریا و لوپوس و آزمایش های در حال انجام در نیویورک به آزمون اثر بخشی آن در برابر coronavirus.

ما شاهد اوج این بیماری همه گیر است و اعتقاد بر این بود که بعد از کانون از Covid-19 شیوع. تعداد موارد در ایالات متحده پیشی گرفته است سه لاخ علامت و با بیش از 10 ، 000 فوت کرد با توجه به این ویروس مرگبار است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده بود امریکا به بند به صورت “بسیار دردناک دو هفته” به کاخ سفید پیش بینی شده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند ادعا 100,000 به 240,000 زندگی می کند حتی اگر زمان اجتماعی فاصله دستورالعمل نگهداری از نگهبان گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de