ما نمی خواهد در صندوق امنیتی برای شاهزاده هری و Meghan: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت که دولت آمریکا نمی خواهد صندوق امنیتی برای شاهزاده هری و مگان مگان زیر گزارش خود را حرکت می کند به لس آنجلس.

“من یک دوست بزرگ و تحسین ملکه و پادشاهی متحده. این بود گزارش داد که هری و مگان که در سمت چپ پادشاهی خواهد اقامت دائم در کانادا است. در حال حاضر آنها را ترک کانادا برای ما. اما ما نمی خواهد پرداخت هزینه برای امنیت خود حمایت می کند. آنها باید پرداخت!” مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توییتی.

با توجه به گزارش های رسانه های, هری, و Meghan باید تصمیم به ترک کانادا در این ماه و حل و فصل در لس آنجلس. اما آنها تایید نشده گزارش نشده است.

این زوج سلطنتی است و نه خواسته برای هر امنیت از دولت آمریکا و بخش خصوصی تامین امنیت خود ترتیبات واشنگتن پست گزارش شده است.

این حرکت برای مگان به راه اندازی مجدد حرفه ای خود را در لا به جایی که او یک شبکه از دوستان روابط عمومی افراد به عنوان به خوبی به عنوان مادر Doria Ragland, خورشید گزارش شده است.

هفته گذشته دیزنی اعلام کرده بود که مگان را روایت یک فیلم جدید درباره یک خانواده فیل آفریقایی طبق گزارش های رسانه ها.

پس خود را اعلام و از وظایف سلطنتی خود را در ماه ژانویه یک حرکت لقب “Megxit” توسط رسانه های دوک و دوشس ساسکس رسما از نقش خود به عنوان “ارشد کار royals” در 31 مارس است. زن و شوهر خواهد بود کنار رفتن patronages خود را به موسسات خیریه و عناوین. پس از کاخ اصرار آنها دیگر نمی خواهد خود را با استفاده از SussexRoyal نام تجاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>