ما مطمئن خواهند شد که کشورهای دیگر می دانیم که coronavirus سرچشمه در چین می گوید مایک Pompeo

اگر شما دریافت تقاضا به بالا خواهند بود که خیلی افتضاح به کارگران حق در اینجا در ایالات متحده آمریکا است.

ایالات متحده در حال همکاری با کشورهای دیگر به مطمئن شوید که آنها می دانند که coronavirus سرچشمه در ووهان چین, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفته است. تاکید کرد که این بار در پکن به توضیح که در آن ویروس را از آمد Pompeo گفت: بن شاپیرو نشان می دهد در مصاحبه ای در روز جمعه که چین می دانستم که در مورد این ویروس در ماه دسامبر 2019.

ما نیاز به نگه دارید پاسخگو احزاب مسئول مرگ و میر در اینجا در ایالات متحده عظیم و هزینه های اقتصادی است که باید مطرح شده در ایالات متحده است. Pompeo گفت که کل سیستم اقتصادی جهانی است نابود شده است.

اخبار مرتبط

“دیپلماتیک ما در حال رسیدن به کشورهای سراسر جهان برای کمک به آنها انجام کار درست برای کمک به اقتصاد خود را شروع کنید تا مطمئن شوید که هنگامی که زمان مناسب است ما می توانیم مسافرت های بین المللی لگد پشت به طوری که تجارت جهانی می recommence, او گفت:.

اگر شما دریافت تقاضا به بالا خواهند بود که خیلی افتضاح به کارگران حق در اینجا در ایالات متحده آمریکا است. ما در حال همکاری با این کشورها به مطمئن شوید که آنها درک کنند که این در واقع یک ویروس است که سرچشمه در ووهان چین است که دولت چین می دانستم که در این مورد قطعا توسط دسامبر 2019,” او گفت:.

“… و آنها (چین) موفق به تطابق با اساسی ترین تعهدات به عنوان یک ملت و از همه مهمتر هم موفق به تطابق با مقررات بین المللی بهداشت از سازمان بهداشت جهانی و پس از آن بسیاری از چیزهایی که ما می تواند بحث در مورد آنها در طول بزرگ برای پوشش که تا Pompeo اضافه شده است.

این نوع از چیزهایی که ما نیاز به آدرس, او گفت:. Pompeo ادعا شده که سازمان بهداشت جهانی شکست در ماموریت خود را برای محافظت از جهان از این بیماری همه گیر. ما در حال رفتن به اجازه دهید که دوباره اتفاق می افتد و ما در حال رفتن به راه اندازی چیزی یک سیستم است که ارائه یک نتیجه است که باعث کاهش خطر است که هر چیزی مانند این همیشه می تواند دوباره اتفاق می افتد از چین یا از هر جا دیگری, او گفت:.

در پاسخ به یک سوال Pompeo گفت که حتی بزرگترین کسب و کار در حال حاضر می توانید ببینید که ریسک سیاسی در ارتباط با عامل در چین است. زمانی که حزب کمونیست چین حاضر به رعایت هنجارهای اساسی شفافیت اساسی مجموعه ای از توابع است که حفظ حقوق بشر و چیزهایی که نیاز به اتفاق می افتد فقط به مطمئن شوید که جهان پایان ندارد تا در بحران مانند من فکر می کنم از خود را به منافع اقتصادی آنها در حال رفتن به بسیار متفاوت تصمیم گیری برای رفتن به جلو. من فکر می کنم که کاملا مناسب برای آنها را به ارزیابی که, او گفت:. در ضمن در مصاحبه با NPR, مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت که این بار در چین به توضیح که در آن ویروس را از آمد. اما وجود دارد یک آزمایشگاه در ووهان می پردازد که با این نوع از ویروس.

و ما نیاز به دانستن اگر وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از انتشار. اتفاقی شاید.” “ما نمی دانیم که در آن ویروس را از آمد. شاید از آن از یک مرطوب بازار در ووهان. شاید آن را از یکی از دو ویروس شناسی آزمایشگاه در ووهان اوبراین گفت.

در بیانیه کنگره جف ون درو به نام دولت چین برای نقش خود در “مرگ و نابودی و dereliction” انسان نجابت در رفتار خود را در طول حمل از شیوع کروناویروس. هر آمریکایی در هر زمينه و کیش باید خشمگین با چین برای بی توجهی خود را از رفاه انسان در میان Coronavirus پوشش آنها در شرکت” او گفت:. “تا به حال ما شناخته شده دیر یا تا به حال دولت چین شده است صادقانه ما را در موقعیت ما امروز او گفت:. ما باید با تکیه بر چین برای بیش از حد طولانی برای ارائه نیروی کار ارزان و محصولات در هزینه امریکا و ما کارگران است.

باید ما را که تامین-زنجیره ای خانه و پایان دادن به صادرات فاصله ما; از آن زمان به نگه چین مسئول اعمال خود جلب کرد گفت:. کنگره مایکل والس روز جمعه معرفی یک قانون در مجلس نمایندگان که ممنوعیت اعضای ارتش ایالات متحده و کارمندان فدرال از بودجه آزادی بخش خلق چین است ارتش خود را از طریق فدرال برنامه های بازنشستگی.

آن است که کاملا دیوانه برای ما نظامی و کارمندان فدرال به طور غیر مستقیم کمک به چین عملیات نظامی و آنچه بدتر است این است که تقریبا همه این افراد به طور کامل غافل از این وضعیت والس گفت. کنگره والس را لایحه ممنوعیت بازنشستگی فدرال صرفه جویی سرمایه گذاری مدیره (FRTIB) همه پنج تن از آنها منصوب شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما از فرمان نظامی فدرال و بازنشستگی کارمندان کمک به چین است. هر ماه یک ترکیب 5.6 میلیون نظامی آمریکا اعضا و کارکنان فدرال کمک به صرفه جویی و پس انداز طرح (TSP) 401K به سبک طرح گرفته شده از حقوق خود را. TSP است که اداره FRTIB مسئول بیش از USD700 میلیارد دلار دارایی های, و آن را یکی از بزرگترین صندوق های بازنشستگی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de