ما هشدار کاشت رمز و راز دانه از چین

ما سازمان های فدرال در حال تحقیق مشکوک و ناخواسته بسته از دانه ها شده اند که پس از رسیدن به آدرس سراسر آمریکا و به نظر می رسد آمده از چین است.

هر کسی که دریافت این بسته باید نگه دارید و بر روی دانه ها و بسته بندی و بلافاصله پس از تماس با مقامات وزارت کشاورزی ایالات متحده در بیانیه ای گفت.

وزارت کشاورزی ایالات متحده ندارد شواهد نشان می دهد این است که چیزی غیر از مسواک زدن و کلاهبرداری که در آن یک فروشنده می فرستد ناخواسته بسته به طوری که آنها می توانند در پست های کاذب نظرات مشتریان آنلاین و افزایش فروش آن گفت.

بخش جمع آوری دانه های بسته بندی و تست خواهد شد مطالب خود را برای هر چیزی که می تواند از نگرانی به ما کشاورزی یا محیط زیست آن را گفت.

بندگی وزارت امور خارجه روز سه شنبه گفت که چین ارسال کرده است به شدت به دنبال مقررات که ممنوعیت ارسال و دریافت از دانه. پست چین صحبت به همتایان ما در مورد بازگشت بسته به این کشور آسیایی پس از آن می توانید بررسی بیشتر, سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>