ما دستمزد همه از جنگ به شکست “وحشتناک” coronavirus می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تلفات عبور از 5000

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در نشست خبری در کاخ سفید. (AP)

مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ما عبور 5000 و تعدادی از عفونت رسید گذشته 200,000 روز پنج شنبه به این کشور دست و پنجه نرم با بی سابقه بحران بهداشتی از جمله کمبود عظیمی از لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظتی. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع تعدادی از آمریکایی ها شده اند آلوده به ویروس coronavirus بود در بیش از 216,000 و 5,137 دیگران از دست داده و زندگی خود را از این بیماری کشنده شنبه صبح.

تعداد تایید عفونت در سراسر آمریکا افزایش بیش از 25000 نفر در یک روز. بدترین ضربه محل شهر نیویورک که در آن نزدیک به 47,500 مردم باید آزمایش مثبت و بیش از 1300 فوت کرده اند. مقامات می گویند به عنوان بسیاری از 240,000 مردم می میرند در آمریکا از این بیماری حتی با کاهش اقدامات در محل.

اخبار مرتبط

در کانکتیکات شش هفته نوزاد مرده است از coronavirus اعتقاد به امریکا جوانترین قربانی این ویروس تا کنون. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن باشید این ملت است که دولت او بود به راه انداختن یک جنگ تمام در برابر COVID-19 اپیدمی که ادعا کرده بیش از 48000 زندگی و آلوده 950,000 دیگران در سراسر جهان از آن پدید آمده در چین در سال گذشته است. “امریکا همچنان به راه انداختن جنگ تمام به شکست این ویروس وحشتناک, ویروس. شما ببینید که چگونه وحشتناک است به خصوص زمانی که شما در این شماره از” دیروز او به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید در روز چهارشنبه.

“ما در حال حمله به این ویروس در مقابل هر اجتماعی بود فاصله اقتصادی برای حمایت از ما کارگران سریع مداخله پزشکی بسیار جدی و نوآوری و ممنوعیت خطرناک سفر خارجی که تهدید سلامت مردم ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. اما تعدادی از عفونت ها را نگه می دارد در حال افزایش با گذشت هر روز در ما ظهور ترسناک سناریو که آمریکایی ها هنوز شاهد در دهه. با توجه به ما گزارش های رسانه ای, چند متحده باید زود از اجرا خود را اضطراری انبارهای لوازم پزشکی مانند ماسک ، روپوش و دستکش.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) تحویل بیش از 11.6 میلیون N-95 ماسک 5.2 میلیون نفر در چهره سپر 22 میلیون دستکش و 7,140 هواکش اگزوز اورژانس ذخایر رسمی به نقل از به نقل از نیویورک تایمز روز چهارشنبه.

با توجه به یک گزارش در روزنامه به نقل از یک مقام ارشد دولت رسمی وجود دارد یک تکه از تجهیزات حفاظت فردی در سمت چپ بیش از آن است که برای حفظ اورژانس پزشکی کارگران برای دولت فدرال است. دولت فدرال تقریبا خالی آن اورژانس ذخایر محافظ لوازم پزشکی مانند ماسک ، روپوش و دستکش به عنوان دولت و استانداران در ادامه به درخواست دنده محافظ برای جان کارگران بیمارستان آن را گفت. حتی به عنوان وجود دارد بدون ملی مستند مانند در هند در ایالات متحده نزدیک به 270 میلیون نفر از 330 میلیون جمعیت مجبور به ماندن در خانه وضعیت اعم از 30 روز به 70 روز. همه مدارس و دانشگاه ها تعطیل شده اند و آمریکا پررونق گردشگری و سفر, صنعت بانكی آمده است.

دولت اتحاد کارتون ماشین تولید کنندگان هواپیما سازندگان و شرکت های دیگر را به هزاران نفر از فن های مورد نیاز در درمان بیماران است. در همه 11 شرکت در حال ساخت هواکش در جای پای جنگ. “ما نسبتا به زودی در یک نقطه که در آن ما باید به مراتب بیشتر از ما می توانید استفاده کنید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در حالی که لوازم پزشکی و تجهیزات در حال ارسال به شهرهای بزرگ از جمله نیویورک هر روز بیش از 17,000 گارد ملی پرسنل در حال حاضر فعال شده است در سراسر کشور است. “روزهای سختی را پیش رو دارد برای ملت ما. ما در حال رفتن به یک زن و شوهر از هفته شروع تقریبا در حال حاضر, اما به خصوص چند روز از در حال حاضر آنها در حال رفتن به وحشتناک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت است. “اما حتی در بسیاری از به چالش کشیدن بار آمریکایی ها انجام ناامیدی نیست ما فراموش نمی دهد به ترس. ما با هم بکشید ما استقامت و ما غلبه کرده و ما برنده,” او گفت:.

کرونا ويروسی مسری است که هیچ کس تا به حال دیده می شود هر چیزی شبیه به این که در آن گروه زیادی از مردم همه از ناگهانی فقط با بودن در حضور کسی باید آن را ناروا گفت. در پاسخ به یک سوال مغلوب ساختن پیشی جستن رد صدور سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش دهید. اما او با استقبال از حرکت توسط کشورهای مختلف با فلوریدا در حال آخرین به پیوستن به لیست. دکتر Anthony Fauci, عضو, کاخ سفید Coronavirus نیروی کار گفت که راه حل نهایی برای COVID-19 خواهد بود یک واکسن.

“نهایی تعویض بازی در این خواهد بود که یک واکسن همان راه یک واکسن برای بیماری های دیگر است که تهدیدات در گذشته که در حال حاضر ما حتی نمی نگران,” او گفت:. آن است که هنوز در مرحله 1 از دنباله, او گفت:, و اضافه کرد که آن را به یک و نیم سال برای توسعه آن است. معاون رئیس جمهور مایک پنس خواست آمریکایی ها به شدت پایبند به اجتماعی کاهش اقدامات تا مارس 30.

“اولویت ما در حال حاضر این است که اطمینان حاصل کرد که هر آمریکایی طول می کشد 30 روز به سرعت گسترش بیش از حد. بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای یکی از دیگری برای ما سلامت خانواده, برای آسیب پذیر ترین در میان ما عمل است کسانی که استراتژی های کاهش که رئیس جمهور مشخص شده دیروز برای 30 روز آینده,” او گفت:.

تست coronavirus شده است ramped تا او گفت:. “امروز ما در حال حاضر انجام بیش از 100,000 آزمون در روز بیش از 1.2 میلیون تست شده اند انجام متحده تاسیس درایو-از طریق سایت های در سراسر کشور,” او گفت:. در ضمن وجود دارد خبر بد برای کشور در اقتصاد ، وزارت کار گفت: برای اولین بار نرخ بیکاری رسید توسط 3.34 میلیون به یک تنظیم فصلی 6.65 میلیون در هفته منتهی به مارس 28.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im