بعد از بسته محرک برای احیای کسب و کار و بازگشت به حالت عادی در ایالات متحده می تواند تورم بیش از 1 تریلیون دلار. مذاکرات در حال گرفتن بلندتر در کاخ سفید که در آن کنگره است بحث در مورد روند بازگشایی مدارس و توانمند سازی کسب و کارهای کوچک افزایش ویروس, تست و نگه داشتن جریان نقدی به آمریکایی آسوشیتد پرس گزارش داد.

در روز سه شنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد دور جدید پرداخت های مستقیم به افراد زیر خاص حقوق و دستمزد. این شبیه به $1,200 چک فرستاده شده در بهار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیشنهاد حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی برای کارگران است. در مقابل دموکرات ها خواستار میلیاردها دلار برای تجهیز مدارس و تقویت دولت های محلی.

میچل مک کانل جونیور به خبرنگاران گفت که برگ برنده دولت می خواهد به مطمئن شوید که بودجه بسته “مطابق با نیازهای مشروع است که قبل از مردم آمریکا است.”

“ما نیاز به حک کردن یک new normal” جمهوری خواه رهبر گفت.

در حالی که مک کانل است برای تبادل $1 تریلیون بسته سخنران ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان نانسی پلوسی مطرح کرده است $ 3 تریلیون پیشنهاد به عنوان یک ضد پیشنهاد.

مک کانل را بسته شامل یک دور تازه از مستقیم و پرداخت نقدی به آمریکایی ها زیر سطح معینی درآمد و پنج سال مسئولیت محافظت از پوست در برابر آنچه او هشدار می دهد که پتانسیل “اپیدمی” از coronavirus پرونده های حقوقی.

این پیشنهاد همچنین شامل یک بسته از 70 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس و 25 میلیارد دلار در ویروس تست وجوه.

اما برگ برنده دولت نیز تبادل به جای $600 هفتگی فدرال بیکاری بهره مند شوند با یک مقدار پایین تر. آنها بر این باورند که بیکار هستند دریافت بیشتر پول از آنها می توانید کسب درآمد در روز به طور منظم گزارش AP اضافه شده است.

این خواهد بود که پنجم بسته پس از 2.2 تریلیون دلار اسکناس گذشت در ماه مارس قابل توجهی در ایالات متحده مداخله در نوع خود طبق گزارش های رسانه ها.

در همین حال نرخ بیکاری در حال حاضر در دو رقمی بالاتر در دهه گذشته را رکود اقتصادی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی