ایالات متحده (ایالات متحده) اعلام کرد در یک بیانیه سیاست های مهاجرت و گمرک در روز جمعه که آن را نمی خواهد ثبت نام بیشتر هر دانشجوی خارجی را فقط آنلاین مطالعه آسوشیتد پرس گزارش داد.

این پس از آن ما تا به حال برای رفتن به عقب در آن زودتر تصمیم بحث برانگیز از اخراج دانشجویان خارجی از آمریکا به دلیل همه گیر.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است خود را در موضع ویزا سیاست تعلیق های مختلف ویزا برای خارجی ها به منظور حفاظت از مشاغل برای اتباع ایالات متحده که گرفته شده یک تلفات ناشی از فرو ریختن اقتصاد است.

قبل از تصمیم گیری تا به حال به لغو تلقی پس از دانشگاه ها مانند دانشگاه هاروارد و MIT نقل مکان کرد و دادگاه را برای لغو تصمیم اعزام دانشجویان خارجی که پشت کلاس حرکت خواهد کرد آنلاین در پاییز. در 14 ژوئیه دولت در زمان تصمیم گیری به نفع دانشگاهها همانطور که در گزارش قبلی.

با توجه به موسسه بین المللی آموزش و پرورش وجود دارد بیش از یک میلیون دانش آموزان خارجی در آمریکا برای 2018-19 سال تحصیلی.

در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر گسترش مانند آتش سوزی به دنبال مستندات در اکثر نقاط جهان حدود 90 درصد از کسانی که ثبت نام در کالج واقع در ایالات متحده باقی مانده در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی