پزشکان و پرستاران برای استفاده در موقعیت های ما در حال حاضر ممکن است اعتبار خود را از مهارت های زبان انگلیسی با OET جهان تنها بین المللی آزمون زبان به طور خاص برای حرفه ای بهداشت و درمان.

تست شده و به طور رسمی به رسمیت شناخته شده توسط Educational Commission for Foreign Medical Graduates|بنیاد برای پیشرفت بین المللی آموزش و پژوهش پزشکی (ECFMG|FAIMER) در فلوریدا مدیره پرستاری و ایالتی اورگان مدیره پرستاری می گوید: Sujata جای مدیر عامل شرکت OET.

OET را تایید توسط پرستاری تنظیم کننده در ایالات فلوریدا و اورگان نوشته خواهد شد به کشورهای مربوطه ” قوانین تا پایان سال 2020; توصیه ما به کسانی که علاقه مند به کار در این کشورها به عنوان به زودی به عنوان آنها OET نتایج پذیرفته می شود او اضافه شده است.

اقامت یاران برنامه

به ECFMG صدور گواهینامه ارزیابی اینکه آیا پزشکی بین المللی فارغ التحصیلان (IMGs) آماده برای ورود اقامت و یا کمک هزینه تحصیلی برنامه در ایالات متحده معتبر با مجوز رسمی شورای آموزش پزشکی و به دست آوردن مجوز برای تمرین از یک پزشکی مرجع صدور مجوز.

“IMGs و پرستاران در سراسر جهان که مایل به ورود به ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند در حال حاضر انجام این کار با در نظر گرفتن تسلط به زبان انگلیسی آزمون طراحی شده است که به طور خاص برای آنها. آزمون OET وظایف تکرار در زندگی واقعی ارتباط حالات است که آنها به احتمال زیاد به روبرو می شوند در بهداشت و درمان محل و در نتیجه به مراتب بیشتر مربوط به حرفه خود را,” او گفت:.

با OET در حال حاضر به رسمیت شناخته شده در ایالات متحده و همچنین شماری دیگر از کشورها از جمله بریتانیا و استرالیا واقعا حرفه ای بهداشت و درمان گذرنامه به یک حرفه ای بین المللی او اضافه شده است. IMGs می توانید قبل از ثبت نام در حال حاضر به OET (پزشکی) آزمون در اوایل ماه اوت سال 2020 است. ECFMG را قبول OET (پزشکی) نمرات که با عبور حداقل الزامات مورد نیاز برای آزمون های گرفته شده و یا بعد از 1 جولای 2018.

تسلط به زبان انگلیسی ارزیابی

به ECFMG به شناسایی مسیر برای ملاقات با مهارت های بالینی مورد نیاز برای ECFMG صدور گواهینامه برای IMGs به دنبال ورود معتبر ما رزیدنتی و یا کمک هزینه های تحصیلی در سال 2021 به عنوان یک نتیجه از تعلیق مرحله 2 مهارت های بالینی جزء از ما Medical Licensing Examination (USMLE) با توجه به Covid-19. این مسیر شامل ارزیابی مهارت زبان انگلیسی توسط OET.

واجد شرایط IMGs که در حال حاضر یک شماره 9 رقمی ECFMG/USMLE شماره ID باید از لینک زیر استفاده کنید:

[را فشار دهید: کتاب OET با ECFMG/USMLE ID NO] https://www.occupationalenglishtest.org/l/ecfmg

پرستاران باید از لینک زیر استفاده کنید: [Button: کتاب OET]

https://www.occupationalenglishtest.org/apply-oet/

نمرات مورد نیاز از IMGs برای ECFMG صدور گواهینامه حداقل نمره 350 (درجه B) در هر یک از چهار اندازه گیری اجزای OET (طب): گوش دادن, خواندن و نوشتن و صحبت کردن است. پرستاران با استفاده از اورگان باید حداقل 4 درجه کارشناسی (حداقل نمره 350) و کسانی که متقاضی برای اخذ مجوز در فلوریدا باید حداقل 4 درجه C+s (حداقل نمره 300).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی