امور خارجه ایالات متحده Missouri شکایت چین بیش از تاثیر Covid-19 شیوع در دولت

ایالت میسوری روز سه شنبه طرح دعوی در دادگاه در برابر متعدد مقامات از جمله دولت چین و دیگر بالا موسسات برای خود نقش n جهانی coronavirus همه گیر و تاثیر آنها بر دولت است.

طرح دعوی در دادگاه

میسوری دادستان کل اریک اشمیت واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت چین حزب کمونیست چین و دیگر مقامات چینی و موسسات در روز سه شنبه. در طرح دعوی در دادگاه اشمیت ادعا کرده بود که مقامات در حال تلاش برای سرکوب اطلاعات بازداشت خبرچین و انکار مسری طبیعت 2019 رمان Coronavirus است که به نوبه خود منجر به از دست دادن زندگی و “شدید عواقب اقتصادی” در ایالت میسوری است که در حالت اول به فایل این نوع از طرح دعوی در دادگاه در برابر چین است.

“COVID-19 انجام داده است آسیب های جبران ناپذیری به کشور در سراسر جهان باعث بیماری و مرگ اقتصادی اختلال و درد و رنج انسان. در میسوری تاثیر ویروس بسیار واقعی – هزاران نفر آلوده شده اند و بسیاری از آنها درگذشت و خانواده ها از هم جدا شده اند از مرگ عزیزان, کسب و کارهای کوچک در حال بستن درهای خود را و کسانی که زندگی به چک چک در حال تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز خود را گفت:” دادستان کل اشمیت در یک بیانیه رسمی.

“دولت چین به دروغ جهان در مورد خطر و مسری طبیعت Covid-19, سکوت, خبرچین, و آیا کمی برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. آنها باید پاسخگوی اقدامات خود را,” او اضافه شده است.

طرح دعوی در دادگاه واصل شده است در ایالات متحده دادگاه منطقه شرق میسوری.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه, چینی, مقامات بهداشت با وجود داشتن دانش از انسان به انسان انتقال رمان coronavirus اواخر دسامبر تا به حال موفق به گزارش شیوع بیماری به سازمان بهداشت جهانی تا 31 دسامبر.

طرح دعوی در دادگاه نیز خطاب به عدم مناسب اقدامات صورت گرفته توسط مقامات که تا به حال منجر به این ویروس گسترش در سراسر جهان است.

‘چینی دولت در دانش’

اشمیت اشاره کرد اطلاعات جمع آوری شده توسط نیویورک تایمز که اعلام کرد که نزدیک به 175,000 افراد چپ ووهان در ژانویه 1 به تنهایی به سفر برای سال جدید قمری با وجود این مقامات با داشتن دانش از رمان coronavirus. دولت چین همچنین در ادامه با جشن سال نو دانستن خطر بالقوه بیشتر عفونت.

طرح دعوی در دادگاه همچنین گفته است که مقامات ادعا کرده برای سرپوش گذاشتن اطلاعات با دستگیری خبرچین.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل “در ژانویه 1 یا 2 ووهان پلیس اعلام کرد در یک پیام که پخش شد در سراسر کشور در مدار بسته است که آنها گرفته بود “اقدامات قانونی” در برابر هشت افرادی که منتشر شده و به اشتراک گذاشته شده “شایعات” آنلاین. یکی از آن هشت اعتقاد بر این است که به یک دکتر که اطلاعات در مورد این بیماری بر روی یک پلت فرم به نام WeChat. یک دکتر در ووهان اتاق اورژانس بیمارستان منظم بود برای آموزش کارکنان به پوشیدن ماسک های مشکوک-انسان به انسان انتقال است.”

میسوری در پی امداد در “یک تعداد از مزاحمت یک تعداد از غیر طبیعی فعالیت های خطرناک و دو فقره نقض وظیفه.”

این درمان طیف وسیعی از مجازات مدنی و جبران جلو گیری از مزاحم قطع غیر طبیعی فعالیت های خطرناک به خسارت تنبیهی.

طرح دعوی در دادگاه است کمتر احتمال دارد به موفقیت به عنوان قانون آمریکا کمک های مالی گسترده ای ایمنی به مقامات خارجی با توجه به مدنی صلاحیت دادگاه های آمریکا با توجه به گزارش نیویورک تایمز.

طبق اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه میسوری تایید کرده است بیش از 6000 مورد از Covid-19 با مرگ و میر بیش از 200.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de