ما تنها بعد coronavirus مرگ و میر پیشی 100 برای اولین بار پس از شیوع شروع

بیش از 100 نفر در ایالات متحده زندگی خود را از دست داده زندگی می کند پس از عقد قرارداد coronavirus در فقط 24 ساعت است.

روز دوشنبه یک روز تلفات گذشت 100 برای اولین بار در ایالات متحده با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز نزدیک به 600 آمریکایی درگذشت, بعد از اینکه تشخیص داده COVID-19 همانطور که از صبح روز سه شنبه.

در حالی که ویروس آمار West Coast اول نیویورک پس از تبدیل شدن به کانون این بیماری در ایالات متحده بیش از 21000 نفر تست مثبت برای coronavirus در دولت و 157 نفر از این بیماری است. همسایه ایالت نیوجرسی است دومین شیوع با بیش از 2800 موارد و 27 مرگ و میر.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه دکتر دبورا Birx بالا, دکتر, در کاخ سفید نیروی کار گفت: این ویروس به احتمال زیاد در گردش در شهر نیویورک به هفته قبل از آن به طور گسترده ای متوجه شده است.

“نیویورک, مترو, منطقه, New Jersey, New York شهرستان و بخش هایی از جزیره باید یک حمله نرخ نزدیک به یک 1,000,” Birx گفت. “این است که پنج برابر آنچه در دیگر مناطق در حال دیدن. و از طریق آزمایشگاه تحقیقات ما در حال پیدا کردن 28% از ارسال نمونه ها مثبت هستند که از منطقه که در آن کمتر از 8 درصد و در بقیه کشور است.”

به عنوان یک کل ایالات متحده 46.450 موارد coronavirus. در سطح جهان وجود دارد که بیش از 387,000 COVID-19 موارد و 16,767 و میر گزارش شده. تقریبا 102,000 مردم در سراسر جهان را بهبود پس از ابتلا به ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>