بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعلام کرد که ما تا به امضا قرارداد با فایزر برای تحویل در ماه دسامبر برای اولین بار 100 میلیون دوز از یک Covid-19 واکسن دارویی شرکت در حال کار برای توسعه.

آمریکا می تواند با خرید یکی دیگر از 500 میلیون دوز تحت توافق آذر گفت.

در حال حاضر کسانی که البته باید امن و موثر و تایید شده توسط سازمان غذا و دارو, آذر گفت: در طول یک ظاهر در فاکس نیوز.

Pfizer Inc. و BioNTech SE اعلام کرد که به طور جداگانه به توافق با HHS و وزارت دفاع برای یک واکسن نامزد شرکت در حال توسعه مشترک است.

این توافق بخشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات با سرعت پیچ و تاب واکسن برنامه که تحت آن چند Covid-19 واکسن در حال توسعه هستند به طور همزمان. این برنامه با هدف ارائه 300 میلیون دوز بی خطر و موثر Covid-19 واکسن در ماه ژانویه سال 2021 با توجه به HHS.

تحت ابتکار عمل دولت را با سرعت توسعه و خرید واکسن — قبل از آنها تلقی امن و موثر — به طوری که این دارو می تواند در دست و به سرعت توزیع هنگامی که FDA تایید و یا اجازه آن اورژانس استفاده کنید.

فایزر و BioNTech گفت: ما پرداخت خواهد شد $1.95 میلیارد دلار پس از دریافت اولین 100 میلیون دوز پس از FDA مجوز یا تایید.

آذر گفت: قرارداد با شرکت Pfizer و BioNTech به ارمغان می آورد به پنج تعدادی از پتانسیل coronavirus واکسن که در حال توسعه هستند.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز سه شنبه در یک نشست خبری که واکسن می آیند و آنها که خیلی زودتر از هر کسی که فکر می کردم ممکن است سال است. اما کشورهای دیگر نیز تقلا برای گرفتن دست خود را بر روی یک واکسن برای Covid-19 که به کشته شدن بیش از 617,000 مردم با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

نزدیک به 4 میلیون آمریکایی مبتلا شده توسط جدید کروناویروس و حداقل 142,000 فوت کرده اند از Covid-19 بیماری باعث می شود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بریتانیا روز دوشنبه اعلام کرد آن را به حال امن دسترسی به یکی دیگر از 90 میلیون تجربی Covid-19 واکسن ساخته شده توسط Pfizer و دیگران یک حرکت برخی از فعالان هشدار می تواند بدتر جهانی تقلا توسط کشورهای ثروتمند به ذخیره کردن جهان عرضه محدود Covid-19 واکسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی