سنای آمریکا coronavirus نجات بسته اتفاق آراء

سنا گذشت بی نظیر تومان 2.2 تریلیون اقتصادی بسته نجات فرمان کمک به کسب و کار کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی را فرا گرفته با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

به اتفاق آراء آمد و در اواخر روز چهارشنبه با وجود سوء ظن در هر دو طرف در مورد این که آیا آن را بیش از حد می رود یا نه به اندازه کافی دور و دربسته روز از مذاکرات دشوار به واشنگتن در مواجهه با یک چالش ملی بر خلاف آن تا به حال مواجه شده است.

به 880-صفحه اندازه گیری بزرگترین اقتصادی امداد لایحه را در تاریخ آمریکا. میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky, به نظر می رسد حزن انگیز و خسته به او اعلام کرد که رای او منتشر شده سناتور از واشنگتن تا آوریل 20, هر چند او وعده داده شده را به یاد آنها در صورت نیاز.

“این قانون در حال حاضر قبل از ما در حال حاضر تاریخی است به دلیل آن است که به معنای مطابقت تاریخی بحران”گفت: رهبر اقلیت چاک شومر D-NY ما سیستم مراقبت های بهداشتی است که آماده برای مراقبت از بیمار است. ما کارگران بدون کار. کسب و کار ما نمی تواند انجام کسب و کار. ما کارخانه بیکار. از چرخ دنده های اقتصاد آمریکا باید زمین را متوقف کند.”

این بسته در نظر گرفته شده است به عنوان یک تسکین برای اقتصاد فزاینده به رکود اقتصادی و یا بدتر و یک ملت رو تیره و تار تلفات از عفونت که به کشته شدن نزدیک به 20 ، 000 نفر در سراسر جهان.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پرسید: چه مدت کمک خواهد اقتصاد شناور نگه می گفت: “ما پیش بینی سه ماه. امیدوارم ما لازم نیست این کار را برای سه ماه.” تأکید بر تلاش را قدر مطلق لایحه منابع مالی پاسخ با برچسب قیمت است که برابر با نصف اندازه کل 4 تریلیون دلار سالانه بودجه فدرال.

مصرانه, خوش بینانه, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از بزرگترین بهداشت عمومی اورژانس هر کسی در طول عمر “من فکر نمی کنم آن رفتن برای پایان دادن به یک پچ خشن” و پیش بینی اقتصاد افزایش مانند یک کشتی موشک هنگامی که آن را بیش از.

درایو توسط رهبران به سرعت این لایحه از طریق مجلس سنا بود که آهسته به عنوان چهار محافظه کار جمهوری خواه سناتور از ایالت که اقتصاد تحت سلطه کم درآمد خواستار تغییرات و گفت: این قانون به عنوان نوشته شده است ممکن است به کارگران مانند کارمندان فروشگاه انگیزه برای ماندن در بیکاری به جای بازگشت بازگشت به شغل خود را پس از آنها ممکن است کسب پول بیشتر اگر آنها گذاشته از اگر آنها در حال کار. حل و فصل آنها برای نتوانست رای به تغییر ارائه.

اعتراض دیگر شناور در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که تبدیل به یک برجسته دموکرات در صحنه ملی به عنوان کشور جنگ همه گیر.

کومو که دولت بیشتر دیده می شود مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر از هر گونه گفت: “من به شما گفتن این اعداد کار نمی کنند.” سرسخت لیبرال مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز شد بی قرار و همچنین, اما بالا واشنگتن دموکرات به آنها اطمینان داد که اضافی coronavirus قانون خواهد دنبال این بهار و حاکی است که تأخیر در انتظار اندازه گیری خواهد بود احمقانه است.

وسیع اندازه گیری سوم coronavirus پاسخ لایحه تولید شده توسط کنگره و تا کنون بزرگترین. آن را می سازد در تلاش های متمرکز در واکسن و اورژانس در بیمار و خانواده مرخصی پزشکی برای کارگران و مواد غذایی کمک های اولیه.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا چرخش پشت هر دو حزب توافق گفت: “ما یک راه طولانی به پایین جاده در رفع نیازهای مردم آمریکا.”

سنا گذشت تحویل قانون به حزب دموکرات کنترل می شود که به احتمال زیاد تصویب آن روز جمعه است. خانه اعضای پراکنده در سراسر کشور و جدول زمانی برای رای که در اتاق بود معلوم نیست.

خانه دموکراتیک و رهبران جمهوری خواه به امید روشن اندازه گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن امضای یک صدا رای گیری بدون نیاز به تماس با قانونگذاران در واشنگتن.

بسته را به پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه یک دلار 367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

این شامل یک بحث برانگیز به شدت مذاکره تومان 500 میلیارد برنامه برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

شش روز از مذاکرات دشوار تولید این لایحه ایجاد تنش میان کنگره رهبران که هر یک در زمان مراقبت به تمایل به سیاست حزب آنها به عنوان مانور و مبارزه بیش از تهیه این قانون. اما شکست یک گزینه نیست و نه با شروع بیش از آن مجاز هر دو طرف را شامل اولویت های خود را.

“که واشنگتن درام مهم نیست هر بیشتر مک کانل گفت. “سنا در حال رفتن به ایستادگی در کنار هم با هم عمل می کنند و این عبور تاریخی بسته امداد امروز.”

این لایحه را فراهم می کند یک بار پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها از دلار 1200 در فیلم ساخت تا 75,000 تومان در سال 2,400 تومان به زن و شوهر متاهل ساخت تا 150,000 تومان با 500 دلار پرداخت برای هر کودک است.

یک تزریق پول نقد برای بیمارستان ها در انتظار سیل COVID-19 بيمار رشد در طول مذاکرات به حدود 130 میلیارد تومان. یکی دیگر از USD 45 میلیارد دلار خواهد صندوق اضافی امداد از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال محلی برای پاسخ به تلاش و خدمات اجتماعی.

دموکرات ها گفت: بسته کمک خواهد کرد که جایگزین حقوق furloughed کارگران برای چهار ماه به جای سه ماه اول ارائه شده است. Furloughed کارگران را هر چه مقدار دولت فراهم می کند و معمولا برای بیکاری به علاوه یک 600 تومان در هر هفته اضافه کنید-با فرفره کارگران مانند رانندگان تحت پوشش برای اولین بار.

کسب و کار کنترل توسط اعضای کنگره و مقامات دولت — از جمله تهمت و فوری او و خانواده خواهد بود واجد شرایط برای این لایحه کسب و کار کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>