آمریکا پنل okays ممنوعیت Infinite برای فدرال دولت کارگران

یک صفحه کلید این کشور ایالات متحده آمریکا, در یک تصمیم به اتفاق آرا تصویب ممنوعیت استفاده از چینی فیلم کوتاه پیام برنامه Infinite برای کارگران فدرال با استناد به مسائل امنیتی جنوب چین صبح پست (SCMP) گزارش شده است.

این قانون برای اولین بار معرفی شد در ماه مارس توسط سناتور جاش هاولی جمهوری خواه از ایالت میسوری. در حال حاضر سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته رای به نفع این قانون.

تحت قانون Infinite اجازه داده نخواهد شد در دستگاه های فدرال کارگران افسران قانونگذاران و پیمانکاران تحت هیچ Infinite در دستگاه های دولتی عمل می کنند.

این نیز منع استفاده از هر برنامه توسعه یافته توسط Infinite شرکت مادر ByteDance. این قانون در حال حاضر خواهد شد ارائه شده به طبقه سنا برای رای گیری کامل محفظه.

اگر این قانون تصویب می شود, از آن خواهد شد با هم ادغام شدند با یک نسخه موجود است که قبلا تصویب شده توسط مجلس نمایندگان 336-71 به عنوان یک متمم به $741 میلیارد دفاع ملی مجوز, قانون سالانه بودجه دفاع قانون SCMP گزارش اضافه شده است.

این را تبدیل به قانون در صورت تصویب در هر دو اتاق.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo به تازگی اعلام کرد که آمریکا در خانههای گلی خالی بان کی مون در این برنامه به عنوان شرکت های چینی موظف به به اشتراک گذاری داده های کاربر با دولت است.

Infinite آمده است در زیر رادار های مختلف رهبران جهان که متهم ByteDance نقض پروتکل های ایمنی به منظور جاسوسی از کاربران آن است. ماه گذشته هند ممنوع برنامه با استناد به نگرانی های امنیتی.

با توجه به گزارش منتشر شده در گاردین روز پنجشنبه, US tech سرمایه گذاران در این گزارش تلاش برای خرید اکثریت سهام در Infinite برای نجات شرکت از گرفتن ممنوع در ایالات متحده است. این مرحله نیز ممکن است کاهش امنیت ترس از کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de