وزیر خارجه آمریکا لیست اعتماد Jio میان ‘پاک telcos’ برای رد کردن کسب و کار با Huawei

ایالات متحده, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo, در روز چهارشنبه ذکر شده تکیه Jio میان جهان پیشرو شرکت های مخابراتی و آن را به نام “پاک مخابراتی” برای رد Huawei ابزار برای 5G.

“جزر و مد است چرخش به سمت اعتماد 5G فروشندگان و دور از هواوی. پیشرو در جهان شرکت های مخابراتی — Telefonica, نارنجی, Jio, Telstra و بسیاری دیگر — در حال تبدیل شدن به “پاک Telcos.” آنها رد انجام کسب و کار با ابزار CCP نظارت دولت مانند Huawei” Pompeo توییتی از حساب خود.

این ما بوده است و انتقاد از Huawei مشارکت در 5G برای مدت زمان طولانی با استناد به خطرات امنیتی. سازمان های اطلاعاتی و همچنین مقامات دولتی در آمریکا و اروپا افزایش نگرانی های امنیتی بیش از این شرکت چینی را دخالت در 5G در موارد متعدد. با توجه به گزارش اخیر توسط فایننشال تایمزانگلستان مقامات نیز با توجه به حذف Huwaei از آن 5G شبکه.

در سال گذشته ما تا به حال در لیست سیاه این شرکت محرومیت شرکت ها در آمریکا از کار با هواوی. منظور تمدید شده است تا 2021. اما در اوایل این ماه گزارش رویترز تایید کرد که ما را به اصلاح و ممنوعیت آن در آمریکا شرکت انجام کسب و کار با Huawei اجازه می دهد آنها را به کار با هم در مورد راه اندازی نسل بعدی شبکه های 5G.

همانطور که برای Jio این شرکت در اوایل این ماه به دنبال دولت اجازه برای انجام 5G محاکمات بر اساس طراحی و فن آوری توسعه یافته توسط آنها کسب و کار استاندارد گزارش شده بود.

این شرکت یکی از سریعترین رشد شرکت ها در هند است و دست آورد های عمده سرمایه گذاری از غول شرکت های بزرگ جهانی از جمله Facebook. اخیرا کمیسیون رقابت هند (CCI) تایید Jio مقابله با Facebook Inc که خریداری کرده 9.99 درصد سهام در Jio سیستم عامل با مسئولیت محدود برای ₹43,574-کرور گزارش گفت:.

منتشر شده در


25 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *