آمریکا تحریم یک عضو حزب کمونیست چین و دیگر مقامات بیش از نقض حقوق بشر در منطقه غربی سین کیانگ عمده تنش در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور فزاینده ای پر تنش رقابت با این کشور است.

تحریم از افراد شامل چن Quanguo سین کیانگ حزب کار که نشسته بر 25-عضو دفتر سیاسی و همچنین زو هیلون, پارتی, منشی, از سین کیانگ سیاسی و حقوقی کمیته و مدیران فعلی و سابق از سین کیانگ عمومی اداره امنیت گفت: وزارت خزانه داری.

بازداشت مسلمان Uighurs

ما حرکت به گسترده بازداشت مسلمان Uighurs در سین کیانگ یک سیاست است که به شدت مورد انتقاد قرار برتر مقامات آمریکایی و همچنین گروه های حقوق بشر. می آید در میان افزایش تنش ها میان پکن و واشنگتن بیش از منشاء بیماری همه گیر کوروناویروس چین حرکت می کند به سرکوب مخالفان در هنگ کنگ و بحث بر سر استفاده از فن آوری های چینی توسط آمریکا و متحدان.

ایالات متحده متعهد است تا با استفاده از تمام وسعت آن اختیارات مالی به برگزاری حقوق بشر معتادان پاسخگو در سین کیانگ و در سراسر جهان گفت: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در بیانیه ای.

این تصمیم همچنین علائم اولین بار ما را تحریم کرده است که یک مقام چینی تحت 2016 جهانی Magnitsky حقوق بشر پاسخگویی به قانون که به ما گسترده قدرت برای تحمیل حقوق بشر تحریم ها علیه مقامات خارجی. ارشد مقامات دولت شده بود فشار برای تحریم برای ماه اما تا به حال شده است مانع توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مضطرب است که آنها را پیچیده خود را در ایالات متحده-چین قرارداد های تجاری.

چن دیده می شود به عنوان یک ستاره در حال افزایش در حزب کمونیست تبدیل به بندگی نقطه برای مقهور ساختن ناآرامی های قومی. در طول زودتر خود را از روی لئامت دادن در تبت بودایی معابد گفته شد به نمایش چینی پرچم و تصاویری از رهبران حزب. او اجرای گسترده دولت پلیس در سین کیانگ و تظاهرات وفاداری به Xi برنده او یک ارتقاء در سال 2017 به دفتر سیاسی و او ممکن است در نظر گرفته شده برای یک نقطه در آن عالی کمیته دائمی که در حال حاضر فقط هفت نفر از اعضای, در سال 2022.

با توجه چن مرتبه در سلسله مراتب حزب است که قابل مقایسه با یک عضو از آمریکا در کابینه این حرکت نیز به احتمال بسیار خشمگین دیدار رؤسای دولت. حتی اگر تحریم شد هفته در ساخت این زمان ممکن است دیده شود به عنوان عمدی چرا که وزارت خزانه داری اعلام کرد که این حرکت ساعت پس از وزیر امور خارجه چین وانگ یی تحویل عمده سخنرانی که خواستار روابط بهتر.

بندگی وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در صبح روز جمعه.

“ما در قلمرو ناشناخته در حال حاضر گفت:” دانیل راسل معاون سابق وزیر امور خارجه در امور شرق آسیا و اقیانوس آرام که در حال حاضر معاون رئیس جمهور در جامعه آسیا موسسه سیاست. “وجود دارد هاس هرگز یک دولت که در فکر دستیابی به سطح بالای مقامات حزب را به خوبی به پایان برای هر دو طرف است.”

فشارهای جدید

ما ramped تا فشار بر چین در بسیاری از جبهه ها در ماه های اخیر آن را متهم به پوشش ریشه های Covid-19 همه گیر و reneging در وعده برای تضمین استقلال سیاسی به این مستعمره سابق بریتانیا از هنگ کنگ. انتخابات مبارزات انتخاباتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به دنبال لکه دار کردن هر یک از دیگر به عنوان ضعیف در مقابله با Beijings رهبران.

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما این بود که با توجه به ممنوعیت از Infinite محبوب برنامه های رسانه های اجتماعی متعلق به بندگی ByteDance Inc. آمریکا به دنبال محدود کردن ما شرکت توانایی انجام کسب و کار با فن آوری های غول پیکر, Huawei Technologies Co در حالی که وزیر امور خارجه مایکل Pompeo تحت فشار قرار دادند برای ما صندوق های بازنشستگی به قطع روابط با شرکت های چینی. مقامات ارشد حتی در مورد راه هایی برای تضعیف دلار هنگ کنگ دلار به میخ دلار هر چند که هنوز امکان از راه دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im