ما شرکتها در راه آسیب است اگر تهمت بلوک نفت عربستان

رئیس جمهور تهمت صرف سرمایه سیاسی قابل توجهی در این بیماری همه گیر کوروناویروس رسیدگی به زخم نفت شیل تولید کنندگان اما شرکتها که تبدیل نفت خام به سوخت برای مصرف کنندگان رنج می برند به عنوان به خوبی.

پالایشگاه با هیچ تقاضا برای سوخت در حال حاضر عامل در حدود 30 درصد ظرفیت پایین تر از آنچه که آنها معمولا فراموش کرده و برخی نیز تعطیل عملیات به طور کامل.

“ایالات متحده شرکتها به خصوص مستقل نیز رو به همان بحران اقتصادی به عنوان شیل و ما می تواند همچنین برخی از ورشکستگی” گفت: جو McMonigle سابق انرژی بخش رئیس ستاد در دولت جورج دبلیو بوش بود.

تهمت می تواند همه چیز را سخت تر برای شرکتها اگر او برآورده کردن خواسته های برخی از نفت-وزارت امور خارجه جمهوری خواه و سناتور بلوک سیل از ورودی تانکر از عربستان سعودی مجموعه ای برای تحویل نفت به ایالات متحده شرکتها بیش از چهار هفته بعدی.

جمهوری خواهان مانند کوین کرامر از داکوتای شمالی تد کروز از تگزاس و لیزا Murkowski آلاسکا می گویند اضافی عربستان نفت خام خواهد بدتر تاریخی در حال حاضر عرضه بیش از تقاضا و قیمت سقوط.

“تانکر پر از عربستان نفت خام تنها به بدتر شدن ایالات متحده عرضه بیش از حد و ذخیره سازی مسائل و سناتور Murkowski امیدوار است آنها را روت به یک مقصد” فضل Jang سخنگوی Murkowski گفت: واشنگتن بررسیr.

صنایع پالایش, اما, دارای یک حضور قوی در نوسان متحده مانند پنسیلوانیا و اوهایو در حالی که شیل صنعت غالب در قرمز متحده است.

“این به نظر می رسد بیشتر به لحاظ سیاسی خطرناک به چشم پوشی از پالایش مسائل” McMonigle گفت. “مصرف کنندگان و سیاستمداران به نظر می رسد بسیار حساس که قیمت پمپ افزایش است. تصور کنید اگر برخی از refiner ورشکستگی در نتیجه کمبود بنزین یا کشور نیاز به شروع به واردات بنزین و محصولات است. سیاسی واکنش پتانسیل خواهد بود.”

پالایشگاه صنعت در پنسیلوانیا در حال حاضر زخمی در سال گذشته زمانی که دولت بزرگترین و قدیمی ترین پالایشگاه فیلادلفیا راه حل های انرژی پالایش پیچیده به طور دائم تعطیل و پس از یک آتش سوزی گسترده.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده پنسیلوانیا که در آن پالایشگاه در عمل عمدتا روستایی غرب کشور با کمتر از 45,000 آرا در سال 2016.

با یک تفاوت کوچک “است قطعا وجود دارد برخی از خطر سیاسی برای رئیس جمهور اگر او بیگانه این بخش از بخش انرژی با سیاست بود” گفت: Christopher Borick, یک استاد علوم سیاسی در Muhlenberg کالج در پنسیلوانیا است.

این مشکل برای ایالات متحده شرکتها این است که بسیاری از آنها ساخته شده است برای اجرای متوسط و سنگین نفت خام از این نوع است که عربستان سعودی می سازد و نمی تواند تنها با تکیه بر تولید شیل که تخصص در نور شیرین نفت است.

گروه های لابی گری برای شرکتها در مخالفت با محاصره نفت عربستان آمدن به ایالات متحده به دلیل آن را مختل جهانی بازار انرژی باریک گزینه های خود را برای واردات و افزایش قیمت آنها خواهد بود که به تصویب رسید به مشتریان.

“نفت خام است که واقعا ارزشمند به جز اگر آن را می تواند اجرا از طریق یک پالایشگاه و تبدیل به محصولات در هر روز است. نگرانی ما این است که اگر شما یک محدودیت توان آن را با تعرفه ها و یا به یک تحریم را که ما پالایش بسیار کمتر رقابتی در سراسر جهان است. این امر می تواند یک کل بسیاری از درد برای بسیاری از به دست آوردن” گفت: دریک مورگان معاون ارشد رئيس جمهور از فدرال و امور نظارتی برای آمریکا سوخت & پتروشیمی تولید کنندگان برتر ایالات متحده پالایش لابی.

تنها 3 درصد از نفت مورد استفاده توسط پالایشگاه های ایالات متحده در سال گذشته از عربستان سعودی بخشی روند نزولی در سال های اخیر به عنوان داخلی شیل غالب شد.

اما برخی از پالایشگاه ها به خصوص وابسته به عربستان سعودی نفت خام به ویژه کسانی که در سواحل غرب که مجبور به واردات به دلیل عدم خط لوله ظرفیت حمل و نقل نفت ایالات متحده.

اگر تهمت بود به بلوک نفت و یا تداخل با توافق به قرارداد او خطر ناراحت کننده رابطه بین ایالات متحده شرکتها و عربستان سعودی در حالی که از دست دادن کسب و کار به کشورهای دیگر که جذب خام برنامه ریزی برای ایالات متحده

“ما نیاز به منابع خارجی نفت برای آینده قابل پیش بینی و ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال از بین بردن این روابط که آن را به کمک و مشکل واقعی این است که تقاضا مشکل” مورگان گفت.

مورگان گروه همراه با بزرگتر موسسه نفت آمریکا به نمایندگی از ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان نفت و شرکتها در حال تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن به تمرکز بر کمک به کشورهای خود را راه اندازی مجدد اقتصاد.

پالایشگاه قادر به سرعت سطح شیب دار بالا و پایین فعالیت خود را در مقایسه با تولید شیل خواهد بود و در ابتدا به انتخاب کنید تا سرعت خود را هنگامی که مردم شروع به رانندگی و پرواز دوباره.

اما آن سخت تر خواهد بود و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن محدود شرکتها’ گزینه های تامین با مسدود کردن نفت عربستان.

“ما بچه ها می خواهید به آماده به ضربه در تمام سیلندر زمانی که اقتصاد بازگشته است و می خواهید به آماده عرضه وقتی اتفاق می افتد که” مورگان گفت. “ما می خواهیم دولت به نه چیز بدتر و بازار آن را مرتب کند. نمی توان درمان بدتر از بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de