ما انتخابات ریاست جمهوری سال 2020: جو بایدن برنده کارولینای جنوبی اولیه

جو بایدن مسلط پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه ریاست جمهوری را به او می دهد بسیار مورد نیاز پرشی به ‘سه شنبه’, اما با سه روز به رفتن وجود دارد هنوز هم یک سوال این که آیا آن خواهد شد به اندازه کافی به سرعت برنی ساندرز’ شتاب.

با اکثر حوزه گزارش بایدن به حال 48.6 درصد از آرا را به ساندرز’ 20 درصد است. که در نتیجه اطمینان بایدن سهم شیر از نمایندگان در بزرگترین و متنوع ترین دولت های دموکراتیک تقویم به تاریخ.

آن بایدن اول ابتدایی پیروزی در سه مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری. و برای یک شب حداقل این اجازه داده او را به خطر ادعای خود را به عنوان قوی ترین وزش مدعی در مسابقه و همچنین یکی از بهترین موقعیت برای جلوگیری از Sanders.

“اگر دموکرات ها می خواهند یک نامزد که یک دموکرات مادام العمر دموکرات افتخار دموکرات اوباما-بایدن دموکرات — و سپس به ما بپیوندید” بایدن گفت: به سلامتی در کلمبیا, کارولینای جنوبی.

ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی که در خدمت در سنای آمریکا به عنوان یک کشور مستقل و یکی دیگر وزش مدعی سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار سابق جمهوری خواه.

در بسیاری از این نوع از پیروزی بایدن وعده داده شده برای تحویل تمام طول دوران اولیه فصل به عنوان او فعالیت خود ادعا می کنند که بهترین نامزد برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ضرر و زیان در سه متحده پوشیده درخواست تجدید نظر خود را — که منجر به نوشتن او را به عنوان یک معشوق اما کاهش شکل که بهترین روز بود پشت سر او.

پس از چهار فرمانده پیروزی وجود دارد یک حس است که حزب خودی و دیگران او را یک نگاه تازه و پیروزی خود را می تواند تحت فشار قرار دادن بلومبرگ به تجدید نامزدی خود را.

تام Steyer قطره

میلیاردر تام Steyer کاهش یافته و از نژاد پس از اتمام زیر 12 درصد در اوایل شمارش آرا. او تا به حال سرمایه گذاری میلیون ها نفر در دولت و دیدن آن را به عنوان بهترین شانس خود را برای برنده شدن نمایندگان باقی می ماند و ثابت در این بحث.

هنوز بایدن شادی و سرخوشی را به خوبی ممکن است در کوتاه مدت به عنوان مسابقه منفجر سراسر 14 متحده از ساحل به ساحل سهشنبه, از جمله جایزه کالیفرنیا که در آن ساندرز قوی باقی می ماند. نظرسنجی ها نشان می دهد که بایدن پیش در کارولینای شمالی است و به دست آوردن در ویرجینیا اما ساندرز پیشرو در حداقل نیم دوجین.

بایدن همچنین است به مراتب پشت سر ساندرز و عصر ایران در نقدی بر دست و بر روی زمین سازمان در سراسر نقشه.

بایدن امید به جمع آوری نمایندگان در مکان های مشابه در ایالت کارولینای جنوبی که در آن نیمه دموکراتیک اولیه رای دهندگان است که آفریقایی-آمریکایی و بایدن که در آن برنده 60 درصد از کسانی که رای دهندگان با توجه به شبکه سنجی خروج. سه شنبه ویژگی های مختلفی از این کشورها از جمله کارولینای شمالی و ویرجینیا و تنسی و آرکانزاس است.

در تگزاس دومین نماینده جایزه بایدن دوم نزدیک به سندرز و به احتمال زیاد برای به دست آوردن نمایندگان.

ساندرز’ قابل توجهی شکست آمد به عنوان دموکرات ها نگران سناتور ورمونت نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ، نظرسنجی های خروج در کارولینای جنوبی نشان داد که بایدن بود مورد علاقه 39 درصد از رای دهندگان که نام خود را بسیار لیبرال نشان می دهد ممکن است ضعف در ساندرز’ استدلال که مترقی می توانید برنده بیش از این ملت است.

بایدن زمان تصدی به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما وفادار همسر در حال اجرا و معاون رئیس جمهور قطعا کمک کرد آیا به عنوان حمایت از کارولینای جنوبی احترام دموکرات کنگره جیمز Clyburn. نزدیک به نیمی از رای دهندگان کارولینای جنوبی گفت: Clyburn تایید شد, یک عامل در رأی خود.

باید بلومبرگ رها کردن ؟

بایدن بزرگتر-از-انتظار پیروزی و Steyer خروج نیز الهام بخش جدید بحث از این که آیا بلومبرگ باید تجدید نظر مبارزات انتخاباتی خود داده است که او می تواند تقسیم نمایندگان با بایدن. که می تواند کمک به ساندرز رفتن این حزب نامزدی کنوانسیون در میلواکی در ماه جولای با کثرت از نمایندگان که افزایش فشار بر حزب او را به نامزدی. بلومبرگ قلم چهار مسابقات از جمله کارولینای جنوبی خواهد شد و به نظر می رسد برای اولین بار در رای گیری روز سه شنبه.

بایدن حامیان هدر رفته هیچ زمان ramping تا تماس های خود را به صورت سابق شهردار نیویورک به پایان مبارزات انتخاباتی خود را راه اندازی در یک لحظه زمانی که بایدن به نظر می رسید به خصوص ضعیف و تبدیل این شرکت به یک بایدن-مقابل-ساندرز نبرد.

“توجه به هر دو خود را در اوایل بحث اجرای برنامه ها و رای گیری در این نقطه بلومبرگ تجدید نظر باید چگونه بهترین برای رسیدن به هدف خود از حصول اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست داد و در پاییز امسال گفت:” سناتور کریس Coons اولیه بایدن حامی از خانه اش در ایالت دلاور. “به احتمال زیاد تاثیر داشتن چندین میانه رقابت برای رای در روز سه شنبه است که برای رقیق کردن درخواست تجدید نظر خود را حتی اگر اکثریت رای دهندگان در تمام چهار نفر از رای گیری اولیه متحده پشتیبانی از یک نامزد معتدل.”

بلومبرگ اردوگاه بود با هیچ کدام از آن اشاره کرد که بلومبرگ بوده است نه در یک رای گیری هنوز به عنوان بخشی از استراتژی خود را با تمرکز بر روی ‘سه شنبه’. “ما مشتاقانه منتظر سه شنبه” بلومبرگ مدیر کمپین کوین Sheekey در بیانیه ای گفت. “مایک رکورد با موفقیت رهبری و مدیریت از طریق بحران ها و چالش های است که دقیقا آنچه که آمریکایی ها به دنبال در یک رئيس جمهور جدید است.”

عصر ایران خریداری کرده است دو سه دقیقه آگهی های تلویزیونی در هزینه تا $2 میلیون نفر هر یک به کنتراست خود را از دست زدن به 9/11 پس و طوفان های شنی با راه تهمت مدیریت coronavirus بحران است.

بلومبرگ صحبت می کرد در کارولینای شمالی دموکراتیک شام برای 20 دقیقه در روز شنبه بدون اشاره به کارولینای جنوبی نتایج.

در اوایل روند

اوایل آسوشیتد پرس بینی نشان داد که بایدن را حداقل 28 از کارولینای جنوبی 54 نمایندگان پرتاب او را به مقام دوم را پشت سر ساندرز در کلی شمارش. یک نامزد نیازهای 1,991 نمایندگان به نفع نامزدی حزب دموکرات در اولین رای گیری.

کارولینای جنوبی اهمیت است که اوج آن نقطه بر روی تقویم خود را با نظر سنجی بسته شدن 60 ساعت قبل از برگزاری انتخابات پارلمانی در ‘سه شنبه’ در 14 ایالت و یک منطقه است. اما بزرگترین این ایالت کالیفرنیا و تگزاس مطلوب به Sanders.

بایدن رهبری ملی نظرسنجی از لحظه ای که او در مسابقه سال گذشته با کمک قوی به رسمیت شناختن نام و یک حس است که او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. اما شین غیر قابل اجتناب شد ضرب و شتم یک چهارم-پایان محل در آیووا و سپس پنجم در نیوهمپشایر. ساندرز در گذشت او را در پای صندوق های رای و برنده نوادا با بایدن آینده در دوم.

معکوس این حرکت را دشوار اگر نه غیر ممکن است. از سال 1980 هیچ نامزد دهکدهای از دست داد اولیه رای گیری منجر شود و سپس دوباره آن را به نفع نامزدی.

ویرجینیا کنگره بابی اسکات و دولت سابق فرماندار sfmoma خود را اعلام کرده اند تاییدیه از بایدن پس از این نظرسنجی بسته شده در کارولینای جنوبی است. ویرجینیا رای در روز سه شنبه.

“ما نمی توانیم چهار سال بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نفرت محور هرج و مرج و جو بایدن نامزد با شخصیت و تجربه و درخواست تجدید نظر گسترده به شکست او” (دهانه) در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حاکی آنها قصد برچسب زدن به نامزد دموکرات سوسیالیستی حتی اگر آن است که خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی Sanders.

“ما نمی دانیم که چه کسی نامزد احتمالی خواهد بود اما همه آنها همان و خود را رادیکال بزرگ دولت سوسیالیستی سیاست را در حزب دموکرات رای گیری در ماه نوامبر بدون توجه به آنچه” تهمت مدیر کمپین براد Parscale گفت: در بیانیه روز شنبه.

و در حال حاضر بایدن و دیگر دموکرات ها در تلاش برای خلع پیشتاز ساندرز در حال مسابقه در برابر ساعت. هیچ بحث قبل از سهشنبه ساخت یک شنبه شب سخنرانی پیروزی شاید آخرین شانس برای بایدن به پرونده او به مخاطبان ملی.

شروع می شود نادرست

Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, برنده, آیووا, قفقاز, اما مشکلات با شمارش نتایج dulled تاثیر تاریخی خود را به پیروزی. هر دو سناتور ایالت مینه سوتا ctq و ماساچوست سناتور الیزابت وارن جلب توجه دوباره پس از بحث اجرای آن موفق به ترجمه به اندازه کافی رای در نیوهمپشایر و نوادا به آنها را بالا رقبا. بلومبرگ است و حتی رقابت در کارولینای جنوبی است اما صرف متناوب $538 میلیون از پول خود را برای مبارزات انتخاباتی در ‘سه شنبه’ متحده است.

به طور کلی Sanders, همچنان پیشتاز, racking تا نمایندگان در آیووا که او به دقت از دست داد; New Hampshire, جایی که او با دقت جای کسی را گرفتن Buttigieg; و نوادا که در آن او به ضرب و شتم بایدن توسط یک حاشیه گسترده ای. او پیشرو در کشورهای غربی مانند کالیفرنیا و کلرادو و شمال شرقی ایالات ماساچوست و مین در سه شنبه و او جلوتر در نظر سنجی های ملی توسط دو رقمی.

پیچیده مسیر

در کارولینای جنوبی Buttigieg وارن و Klobuchar شد همه به خوبی انجام زیر 15 درصد آستانه پیروزی هر یک از 54 نمایندگان اما قصد اقامت در این مسابقه امید به خوبی انجام می دهند در بعد متحده است.

Addisu Demissie یک استراتژیست دموکرات که موفق نیوجرسی و سناتور کوری بوکر را شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری گفت که رای دهندگان بیشتر خواهد بود تقسیم طول استراحت اولیه فصل اما او پیش بینی کرد آنها را با هم می آیند پشت احتمالی نامزد به دلیل مخالفت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. اما او گفت که دموکرات ها هنوز هم باید کار را به انجام قبل از ماه نوامبر به نگه داشتن آنها را درگیر.

“این فقط طول می کشد دو یا سه نفر از صد مردان سیاه به سوئیچ از هیلاری به تهمت و یا سوئیچ از هیلاری به ماندن در منزل به یک اثر قابل توجهی در کالج انتخاباتی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>