دموکراتیک ریاست جمهوری در زمان در یک شکل جدید یک روز قبل از مقدماتی نیوهمپشایر به عنوان یک ملی نظرسنجی نشان داد برنی ساندرز سبقت جو بایدن در وهله اول و مایکل بلومبرگ صعودی به مقام سوم در موجی از تبلیغات است.

در اولین نظرسنجی ملی از آیووا قفقاز به پایان رسید با سندرز و پیت Buttigieg رقابت برای نقطه بالا در این سناتور ورمونت به حال 25 درصد حمایت در صدر کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه, نظرسنجی برای اولین بار. او به دنبال بایدن در 17 درصد و سابق شهر نیویورک شهردار در 15 درصد با توجه به نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه. ساندرز نیز پیشرو در نیوهمپشایر نظرسنجی ها جلوتر از کشورهای اصلی در روز سه شنبه.

 

بلومبرگ به خروش می آید و پس از مبارزات انتخاباتی خود صرف بیش از 300 میلیون دلار در تبلیغات در سراسر کشور از جمله در گران بازارهای رسانه ها در ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس که رای در مارس 3 ‘سه شنبه’ نامزد مسابقات.

خود را قوی نشان می دهد او دو نفر از چهار نفر واجد شرایط انتخابات, او نیاز به شرکت در لاس وگاس بحث دموکراتیک در فوریه 19. نامزدهای نیاز به نشان می دهد 10 درصد در چهار مرحله مقدماتی نظر سنجی های ملی یا 12 درصد در دو نظرسنجی انجام شده در نوادا یا کارولینای جنوبی در فوریه 18. بلومبرگ که وارد این مسابقه در اواخر ماه نوامبر به ثمر رساند 10 درصد در یک فاکس نیوز نظرسنجی ملی در ماه ژانویه است.

بایدن حمایت کرد پس قبلی کلمبیا کلمبیا نظرسنجی در ژانویه 28, زمانی که او برگزار شود در 26 درصد است. در این نظرسنجی ساندرز بود دوم با 21 درصد و بلومبرگ به حال 8 درصد است.

قابل توجه روز دوشنبه نظرسنجی نشان داد بایدن حمایت cratering در میان سیاه و رای دهندگان از 49 درصد در ژانویه 28 به 27 درصد در آخرین نظرسنجی یک قطره از 22 درصد است. بایدن بوده است شمارش در حمایت از رای دهندگان آمریکایی آفریقایی است و بنا نامزدی خود را در انجام به خوبی در کارولینای جنوبی که در آن حدود 60 درصد از رای دهندگان دموکرات سیاه و سفید هستند.

 

بلومبرگ به نظر می رسد بزرگترین ذینفع از بایدن سقوط پریدن 15 درصد در میان رای دهندگان سیاه از 7 درصد به 22 درصد بیش از مدت زمان مشابه. هیچ یک از نامزدهای دیگر را دیدم شماره خود را با آمریکایی های آفریقایی تبار به طرز چشمگیری تغییر.

ماساچوست سناتور الیزابت وارن آمد و در چهارم فوریه نظرسنجی با 14 درصد و به دنبال آن Buttigieg در 10 درصد است. شهردار سابق South Bend, ایندیانا پدید آمده از فوریه 3, آیووا, قفقاز با اکثر نمایندگان و دیده است شماره خود را افزایش در نیوهمپشایر قبل از آن دولت رای در روز سه شنبه اما این نظرسنجی نشان نمی دهد که پشتیبانی از پخش در سراسر کشور.

مینه سوتا سناتور ctq در آمد و در 4 درصد است. هیچ نامزد دیگر تا به حال بیش از 2 درصد است.

 

کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا تحلیلگر تیم مالوی گفت: بایدن را در این نظرسنجی به نظر می رسد در ارتباط با شبیه اسلاید در یک نظرسنجی سوال در توانایی را به نفع خود. “به وضوح بایدن چهارم-پایان محل در آیووا است صدمه دیده و درک از آنچه که خود را بزرگترین قدرت — electability,” او گفت:.

بررسی 665 دموکراتیک و دموکراتیک متمایل رای دهندگان در سراسر کشور انجام شد مارس 5-9 و دارای یک حاشیه خطا از 3.8 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de