ما انتخابات ریاست جمهوری سال 2020: برنی ساندرز’ دموکراتیک رقبا به دنبال آهسته حرکت خود را پیش از مسابقات مهم

به عنوان برنی ساندرز نگاه به سیمان خود را پیشتاز وضعیت در آمریکا دموکرات انتخابات ریاست جمهوری پس از او غالب پیروزی در نوادا رقبای خود را به دنبال در تظاهرات روز یکشنبه به غیر نافذ خود حرکت جلوتر از 15 نامزد مسابقات در 10 روز آینده.

ساندرز یک سناتور مستقل از ایالت ورمونت و خود قسم خورده دموکراتیک سوسیالیستی سوار یک موج حمایت در سراسر سن و نژاد و ایدئولوژی را به تصرف 47 درصد از شهرستان کنوانسیون نمایندگان در نوادا قفقاز با 88 درصد از حوزه گزارش.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که تا به حال بدون زرق و برق در اجرای دو نامزد مسابقات در آیووا و نیوهمشایر امن مکان دوم را به پایان برساند در نوادا بر اساس یک طرح توسط NBC News. اما او سوار ساندرز توسط یک حاشیه گسترده ای به احتمال زیاد به پایان بیش از 20 درصد پشت هنگامی که تمام آرا در حال شمارش.

پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا به دست آورد که در آیووا و دوم به پایان رسید در نیوهمپشایر به نظر می رسد امن مقام سوم در نوادا با 13.6 درصد است. اگر نتایج نهایی حفظ Buttigieg زیر 15 درصد ممکن است او موفق به پیروزی نمایندگان کلید تامین امنیت نامزدی.

ساندرز’ آخرین پیروزی مطمئن است به استوک سیتی بیشتر ایجاد نگرانی در میان دموکرات ها که او را به عنوان بیش از حد لیبرال به شکست حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. در حال حاضر آنها اضافی نگران است که او ممکن است به زودی غیر قابل توقف در تلاش خود را برای پیروزی نامزدی.

اما نتایج در نوادا و چشم انداز آینده مسابقات انجام می دهند کمی به فشار بقیه زمینه به رها کردن و ترک یک خوشه بیشتر نامزدهای میانه تقسیم ضد ساندرز رای و قادر به ساخت خود را حرکت.

بایدن یک بار از فرمانداران دموکرات نژاد امیدوار است به افزایش روز شنبه هنگامی که با توجه به گزارش رسانه ها او را انتخاب کنید تا به حمایت از نماینده جیم Clyburn بالاترین-رتبه بندی آفریقایی آمریکایی در کنگره که نشان دهنده یک منطقه در ایالت کارولینای جنوبی یک دولت که در آن رای دهندگان به پای صندوق های رای در روز شنبه در آینده دموکراتیک نامزدی مسابقه.

Buttigieg کمپین با ارسال نامه ای بود که با دیده مهربه نوادا حزب دموکرات در یکشنبه اصرار آن را به انتشار اطلاعات در رای گیری اولیه, نتایج رفع خطاها که ممکن است بوجود آمده اند که شمارش رای غیابی و توضیح اختلاف مبارزات قبل از هر شمارش نهایی اعلام شده است.

یک نماینده دولت گفت: مبارزات درک چگونه گزارش روند کار را قبل از شنبه. “ما در ادامه به بررسی و گزارش نتایج” نماینده در بیانیه ای گفت. “ما هرگز نشان داد ما خواهد آزادی جداگانه تفکیک اولیه رای و حضوری شرکت کنندگان توسط حوزه و تغییر نخواهد کرد ما گزارش روند در حال حاضر.”

رسیدن به اقلیت

ساندرز’ پیروزی در روز شنبه در اولین نژادی متنوع دولت در مبارزات انتخاباتی پیشنهاد او برای رسیدن به یک ائتلاف گسترده تر از دموکرات رای دهندگان با unapologetic پیام اجتماعی و عدالت اقتصادی از جمله امضای خود را متعهد به ارائه مراقبت های بهداشتی جهانی برای همه آمریکایی ها است.

“ما با هم خواهد شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ مدرن این کشور” ساندرز گفت: تشویق ازدحام هواداران در هوستون. در یک بعد از تجمع در Austin, تگزاس, او را برداشت تا به حمایت از رقیب سابق Marianne Williamson, a self-help guru ساخته شده است که پیشنهاد ناموفق برای نامزدی.

بایدن امیدوار ممکن است تایید شده توسط Clyburn خود رکورد در حقوق مدنی و هشت سال به عنوان شماره 2 به, باراک اوباما, اولین بار, سیاه, رئیس جمهور تجدید نظر به کارولینای جنوبی بسیاری از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی پیش از روز اصلی. “من اصلا انتظار هر چیزی. من اینجا هستم تا به کسب رای” بایدن گفت: در رویال, Missionary Baptist Church در شمال چارلستون است. “شما می توانید خود را از این انتخابات است. آن را شما تعیین کنید.”

مزیت خود را در میان رای دهندگان سیاه در کشور شده است فرسایش توسط ساندرز و فعال میلیاردر تام Steyer.

پس از شکست او به واجد شرایط برای آخرین مناظره روز سه شنبه بحث در کارولینای جنوبی را شامل Steyer که به نظر می رسد به احتمال زیاد به پایان پنجم یا ششم در نوادا است. Steyer واجد شرایط با CBS/YouGov نظرسنجی نشان می دهد که 18 درصد از رای دهندگان کارولینای جنوبی مورد علاقه او و قرار دادن او ،

بایدن رهبری نظرسنجی با 28 درصد با ساندرز نزدیک پشت در 23 درصد است.

‘مبارزه با نقطه’

در نوادا سناتور الیزابت وارن که به دنبال شده بود به پرش شروع مبارزات انتخاباتی خود را پس از فقیر پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر ازمایش کرده در یک ناامید کننده جایگاه چهارم در حالی که سناتور ctq به احتمال زیاد تا پایان پنجم یا ششم.

وارن مبارزات انتخاباتی روز یکشنبه در کلرادو یکی از 14 سه شنبه متحده که در آن دموکرات رای دهندگان بازیگران برگه های رای در مارس 3 به انتخاب بیش از یک سوم از نمایندگان متعهد است که کمک خواهد کرد که انتخاب یک نامزد دموکرات.

او در زمان یک موضع تهاجمی در برابر ساندرز با این استدلال که او بهتر خواهد بود قادر به فشار قانون در تغییر آب و هوا و ایجاد یک مالیات بر ثروت.

“برنی پشتیبانی از filibuster, اما من می خواهم به خلاص شدن از شر filibuster چون من می خواهم برای به دست آوردن چیزی انجام می شود” وارن گفت: با اشاره به سنا قانون است که اجازه می دهد تا یک اقلیت مجلسی بلوک قانون.

Klobuchar در سه شنبه ایالت آرکانزاس و اوکلاهما پس از بازدید از داکوتای شمالی که دارای دموکراتیک پارلمانی در مارس 10.

Buttigieg صحبت در ویرجینیا و در عین حال یکی دیگر از سه شنبه دولت است. او بیش از حد را دامنگیر در Sanders.

من فکر نمی کنم ما می توانیم اجازه می دهد خود را برای رسیدن به نقطه ای که در آن احساس می کند مانند مبارزه با نقطه, او گفت:. “سیاست ممکن است شدید گاهی اوقات اما نه فقط در مورد مبارزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im