ما انتخابات ریاست جمهوری: رسانه های اجتماعی, سیستم عامل, صورت حساب بیش از گفتار نفرت

برای سال های سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید سوخت سیاسی polarisation و میزبانی یک انفجار از گفتار نفرت. در حال حاضر با چهار ماه تا زمانی که ما در انتخابات ریاست جمهوری این کشور بخش های رسیدن به نقطه جوش این شرکت در حال بردن بازی خود را در برابر تعصب و تهدید به خشونت است.

آنچه هنوز روشن نشده است که آیا این اقدام خیلی دیر و خیلی کوچک — و نه اینکه با فشار بر این شرکت ها از جمله رشد تبلیغ تحریم خواهد بود به اندازه کافی برای تولید پایدار تغییر دهید.

ق یک نظر آنلاین فروم که یکی از جهان محبوب ترین وب سایت ها در روز دوشنبه ممنوع یک فروم است که پشتیبانی از رئیس جمهور-دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بخشی از سرکوب در بیان نفرت.

همچنین در دوشنبه زندگی می کنند جریان سایت Twitch است که متعلق به شرکت آمازون به طور موقت به حالت تعلیق در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین حساب برای نقض آن نفرت انجام قوانین.

یوتیوب در ضمن ممنوع چند برجسته سفید ملی آمار و ارقام از پلت فرم آن از جمله استفان Molyneux, دیوید دوک و ریچارد اسپنسر.

شرکت رسانه های اجتماعی به رهبری Facebook در حال حاضر یک حساب بیش از آنچه منتقدان تماس ضعیف بهانه ای برای تقویت بخش نفرت و اطلاعات غلط در سیستم عامل خود را. حقوق مدنی گروه های تروریستی در تبلیغ برای جلوگیری از Facebook کمپین های تبلیغاتی در ماه ژوئیه گفت: شبکه های اجتماعی انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محدود کردن نژادپرستانه و خشونت آمیز محتوا بر روی پلت فرم آن است.

شرکت های مانند کالاهای مصرفی غول Unilever — یکی از بزرگترین تبلیغ — به عنوان به خوبی به عنوان Verizon فورد و بسیاری از مارک های کوچکتر پیوست, تحریم, برخی برای ماه جولای و دیگران برای بقیه سال.

شرکت های جدید شده اند ثبت نام به تحریم تقریبا هر روز. در حالی که برخی از آنها توقف تبلیغات تنها در Facebook دیگران را نیز پشت پا از تبلیغات در توییتر و دیگر سیستم عامل.

در دوشنبه, Ford Motor Co. قرار دادن ترمز در تمام ملی رسانه های اجتماعی تبلیغات برای 30 روز آینده. این شرکت می گوید سخنرانی نفرت و همچنین پست های دفاع از خشونت های نژادی و بی عدالتی را ریشه کن شده از سایت.

 

ق اقدام بخشی از یک بزرگتر پاکسازی در سان فرانسیسکو بر اساس سایت. این شرکت گفت: در آن زمان پایین در مجموع 2000 مرجع تخصصی شناخته شده به عنوان سایت به عنوان subreddits که اکثر آن گفته شد غیر فعال و یا تا به حال تعداد کمی از کاربران.

مغلوب ساختن پیشی جستن فروم Reddit به نام The_Donald بود ممنوع و دلیل آن را تشویق خشونت به طور منظم شکست دیگر Reddit قوانین و ئی antagonized هر دو ق و انجمن های دیگر این شرکت در بیانیه ای گفت. ق قبلا سعی کردم به نظم و انضباط فروم.

ما با احتیاط خوش بینانه است که ق است و در نهایت کار با گروه مثل ماست برای از بین بردن این سیستم قادر می سازد که نفرت و بلاغت خود را در پلت فرم” بریجت تاد یک سخنگوی زنان سازمان حمایت فرابنفش گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

این گروه گفت که اعضای آن ملاقات با ق, مدیر عامل شرکت استیو هافمن از طریق زوم هفته گذشته او را تشویق به آدرس نژادپرستی و تبعیض بر روی پلت فرم.

به نوبه خود, حرکت یا کشش ناگهانی با اشاره به نظرات رئیس جمهور ساخته شده در دو تظاهرات ویدئوها از آن شد ارسال شده در سایت.

در یکی از livestream از تجمع در Tulsa, اوکلاهما, تهمت صحبت در مورد یک “بسیار دشوار hombre شکستن به خانه کسی. دیگر از یک 2015, کمپین تجمع که به تازگی ارسال شده در Twitch که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مکزیک می فرستد متجاوزان و جنایتکاران به آمریکا حرکت یا کشش ناگهانی کاهش یافته است بگوییم چه زمانی تعلیق خواهد داشت.

کاخ سفید با اشاره یک درخواست برای نظر برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. تیم Murtaugh کمپین مدیر ارتباطات گفت: افرادی که می خواهید به شنیدن به طور مستقیم از رئیس جمهور باید دانلود مبارزات انتخاباتی برنامه.

ق به بهینه سازی آن قوانین و ممنوع مرجع تخصصی برای سفید گرایان در طول سال در تلاش برای خلاص شدن از شر پلت فرم آن از زاج گاهی اوقات تولید قابل توجهی کاربر واکنش به عنوان یک نتیجه.

مدیر عامل شرکت استیو هافمن گفت: در اوایل این ماه که Reddit مشغول به کار بود با مدیران به صراحت آدرس گفتار نفرت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de