ما رئیس جمهور تهمت دفاع تعلیق برنامه کارت سبز تا 31 دسامبر

ایالات متحده (US) رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از تصمیم خود برای تعلیق صدور کارت سبز تا پایان سال گفت: آن نیاز به شغل برای آمریکایی ها.

از طریق یک فرمان اجرایی تهمت در ماه آوریل تا به حال تعلیق صدور کارت سبز برای 90 روز. روز دوشنبه او با صدور یک اعلامیه که تمدید تعلیق تا 31 دسامبر 2020.

“بنابراین ما می خواهم به شغل برای آمریکایی ها در حال حاضر. در حال حاضر ما می خواهیم شغل رفتن به آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در سن لوئیس آریزونا در شنبه پرسید که خبرنگاران برای توضیح منظور تعلیق.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال واژه دیگری در کاخ سفید در نوامبر 3 انتخابات ریاست جمهوری در روز دوشنبه گفت: این گام ضروری برای کمک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که از دست داده اند شغل خود را به دلیل بحران اقتصادی در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که به طور کلی نرخ بیکاری در این کشور نزدیک به چهار برابر شده بین ماه های فوریه و مارس سال 2020 — تولید برخی از افراطی ترین نرخ بیکاری تا کنون ثبت شده توسط اداره آمار نیروی کار.

در حالی که میزان 13.3 درصد بیکاری در ماه مه نشان دهنده مشخص شده کاهش از مارس میلیون ها نفر از آمریکایی ها باقی می ماند از کار.

با زمان تعلیق در اثر زمان انتظار برای هند تکنولوژی حرفه ای برای قانونی اقامت دائم در ایالات متحده است که در حال حاضر در حال اجرا به دهه.

ما هر سال اختصاص تنها 1,40,000 کارت سبز برای همه اشتغال اولویت مهاجران از جمله اعضای خانواده همراه.

در حال حاضر وجود دارد یک تعداد تقریبا 10 لاخ اتباع خارجی و همراه با اعضای خانواده به طور قانونی ساکن در ایالات متحده است. این متقاضیان تایید شده اند اما هنوز به اشتغال دریافت کارت سبز.

انباشت پیش بینی شده است برای افزایش هر سال به دلیل تعداد کارگران خارجی که خود حامی مالی یا اسپانسر شده از طرف خود ما کارفرمایان برای کارت سبز هر سال بیش از تخصیص سالانه.

علاوه بر این عددی محدودیت قانونی وجود دارد و هفت درصد در هر کشور سقف اعمال شده به هر یک از اولویت دسته که مانع از monopolisation اشتغال مبتنی بر کارت سبز توسط اتباع خارجی از یک کشور است.

این هر کشور سقف ایجاد شده دهه های طولانی منتظر اتباع از بزرگ مهاجر-ارسال کشورهایی مانند هند و چین آخرین کنگره گزارش گفت..

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *