ما به تعویق انداختن نشست سران آسه آن در میان رهبران coronavirus نگرانی

ایالات متحده تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن دیدار با رهبران کشورهای آسیایی جنوب شرقی آن در حال برنامه ریزی برای میزبانی در 14 مارس با توجه به نگرانی در مورد شیوع کروناویروس دو ما از مقامات آشنا با این موضوع گفت: در روز جمعه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت کرده بود رهبران 10 کشور عضو اتحادیه جنوب شرق آسیا (ASEAN) به دیدار در لاس وگاس بعد از او نه حضور در یک اجلاس این گروه در بانکوک در ماه نوامبر. “به عنوان جامعه بین المللی با این نسخهها کار با هم برای شکست دادن رمان coronavirus ایالات متحده در مشورت با آسه آن همکاران ساخته شده است که تصمیم گیری دشوار برای به تعویق انداختن رهبران آسه آن در نشست” یکی از منابع ارشد مدیریت رسمی گفت:” مهر.

این مقام افزود که ایالات متحده ارزش روابط خود را با کشورهای عضو آسه آن و به نظر می رسد به جلو به آینده جلسات. یک سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا ارائه شده یکسان کرد.

آمریکا-آسه آن شورای کسب و کار گفت: آن آگاه بود از این تصمیم و گفت: عمده تکنولوژی اجلاس آن برنامه ریزی شده بود در حاشیه رهبران جلسه بود نیز به تعویق افتاد. “ما مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با آمریکا و آسه آن رهبری برای اطمینان از موفقیت این مهم تعامل در تاریخ بعد از شورای, معاون رئیس جمهور, الیزابت Dugan گفت: در بیانیه ای.

به تعویق می آیند در حال رشد در میان ترس که این ویروس را در ایالات متحده به عنوان کشور گزارش عفونت های جدید, شرکت, اعلام محدودیت هایی در کارکنان سفر و بازارهای سهام جهانی در ادامه به نازل شدن. تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده است که هنوز هم نسبتا کوچک در حدود 60 بسیاری از آنها عودت آمریکایی مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز که لنگر انداخت در ژاپن است.

از شیوع کروناویروس در چین آغاز شده و در اواخر سال گذشته. آخرین سازمان بهداشت جهانی آمار و ارقام نشان می دهد بیش از 82,000 مردم آلوده شده است با بیش از 2,700 مرگ و میر در چین و 57 مرگ و میر در 46 کشور دیگر. در حالی که شیوع این بیماری به نظر می رسد کاهش در چین آن را تا رسید به جاهای دیگر و کشورهای دیگر از چین در حال حاضر حدود سه چهارم از عفونت های جدید.

چین است که یک عضو آسه آن که گروه برونئی کامبوج و اندونزی و لائوس, مالزی, میانمار, فیلیپین, سنگاپور, تایلند و ویتنام است.

اگر چه وزارت امور خارجه بارها اعلام کرده است که آسه آن در قلب استراتژی خود را برای حفظ “باز و آزاد اقیانوس هند و آرام” در صورت افزایش چینی قدرت عشق و نفرت تصمیم به شرکت در بانکوک جلسه مطرح کرده بود سوال در مورد تعهد ایالات متحده به منطقه است.

ژاپن Nikkei Asian Review در اوایل این ماه به نقل از منابع دیپلماتیک عنوان کرد و گفت که رهبران از ویتنام و لائوس و سنگاپور کامبوج و تایلند در حال برنامه ریزی برای حضور در لاس وگاس نشست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>