ما وعده $1 میلیارد دلار برای coronavirus واکسن به عنوان همه گیر خطرات رشد

کره جنوبی با هدف تست بیش از 200 ، 000 نفر از اعضای یک کلیسا در مرکز افزایش coronavirus موارد در حالی که ایالات متحده متعهد $2.5 میلیارد دلار برای مبارزه با این بیماری به عنوان آن را به سرعت در حال گسترش فراتر از چین به مرزهای اروپا و خاورمیانه است.

 

کشورها در سراسر جهان در حال افزایش تلاش ها برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا مانند ویروس است که نشات گرفته از چین در اواخر سال گذشته و در حال حاضر آلوده بیش از 80,000 نفر 10 بار بیشتر موارد از کوروناویروس سارس. دولت ژاپن خواست مردم برای ارتباط از راه دور یا کار مبهوت ساعت برای جلوگیری از گسترش این coronavirus و هنگ کنگ رسانه ها گزارش دادند که مدارس در مالی hub باقی خواهد ماند بسته برای یک ماه دیگر.

کاخ سفید گفت: بیش از 1 میلیارد دلار را نسبت به توسعه یک واکسن با دیگر وجوه اختصاص داده شده برای درمان و انباشت تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک.

آمریکا و کره جنوبی ارتش گفت: آنها ممکن است کاهش آموزش های مشترک با توجه به نصب نگرانی در مورد گسترش coronavirus در یکی از اولین بتن علائم ویروس را خرید اینترنتی در آمریکا فعالیت است.

افشای آمد در سفر خود به ایران توسط کره جنوبی وزیر دفاع Jeong Kyeong-دوو اذعان کرد که پس از مذاکرات با وزیر دفاع علامت Esper که 13 کره جنوبی نیروهای تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

ارتش ایالات متحده گفت: 61 سال در کره جنوبی که تست مثبت برای این ویروس به تازگی بازدید از یک پایگاه نظامی آمریکا در جنوب شرقی شهر Daegu. این اولین عفونت متصل به نیروهای ایالات متحده و کره جنوبی که تعداد مورد 28,500 سربازان آمریکایی در شبه جزیره.

نیروهای ایالات متحده و کره جنوبی خواست نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا برای محدود کردن سفر و “استفاده از احتیاط شدید در هنگام سفر-نصب و راه اندازی.” کره جنوبی – که هنوز از لحاظ فنی در جنگ با ایران مسلح به شمال است که اکثر ویروس موارد در آسیا و خارج از چین و گزارش نهمین مرگ و 60 مورد جدید در روز سه شنبه و در مجموع 893 موارد است.

توده تست

از موارد جدید, 16 بودند که در جنوب شرقی شهر Daegu که در آن یک کلیسا در مرکز شیوع واقع شده است و 33 بودند از North Gyeongsang, استان, سلامت, مقامات گفت. حدود 60 درصد از کره جنوبی موارد مرتبط شده اند به Shincheonji کلیسای عیسی مسیح.

رهبر Shincheonji کلیسا در گفت و گو با موافقت مقامات با نام تمام اعضای آن در کره جنوبی تخمین زده شده توسط رسانه ها در مورد 215,000 مردم است. دولت را به انجام coronavirus آزمون در تمام اعضای “در اسرع وقت” هنگامی که آن را به اطلاعات دفتر نخست وزیری در بیانیه ای گفت. “ضروری است که برای تست همه از اعضای کلیسا به منظور برای جلوگیری از گسترش ویروس و از بین بردن اضطراب عمومی” دفتر گفت.

معاون وزیر بهداشت Kim Kang-لب گفت: اولویت بود برای تست حدود 1,300 از 9,200 اعضای Daegu کلیسا که در حال نشان دادن علائم و گفت که باید تکمیل شود و با جمعه. مقامات امیدوار به ایجاد ثبات در وضعیت در Daegu در عرض چهار هفته او اضافه شده است.

آمریکایی ها باید به جلوگیری از غیر ضروری سفر به کره جنوبی با توجه به شیوع کروناویروس در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در روز دوشنبه.

در ژاپن که گزارش چهار کشته و 850 موارد بیشتر در یک سفر دریایی کشتی لنگر انداخت در نزدیکی توکیو وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت که خیلی زود به بحث در مورد لغو توکیو بازی های المپیک تابستانی با توجه به شروع در جولای 24. استرالیا بالا المپیک دکتر هشدار داده است بعد از دو هفته خواهد بود “آزمون واقعی” برای توکیو بازی ها به عنوان تیم تدوین برنامه های احتمالی برای قبل از بازی آموزشی در “امن” مناطق گزارش رسانه های استرالیا.

اوج در چین

چین گزارش داد افزایش جدید کروناویروس موارد در هوبئی استان کانون شیوع. به استثنای آخرین موارد در هوبئی بقیه از چین تا به حال فقط نه عفونت های جدید در فوریه 24, پایین ترین تعداد موارد پس Jan. 20. به طور کلی مرگ و میر در سرزمین اصلی چین رسیده بود 2,663 تا پایان روز دوشنبه تا 71 از روز قبل.

 

این بیماری همه گیر در چین به اوج خود رسید و بین 23 ژانویه و 2 فوریه کاهش پیدا کرد از آنجا که سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت. به سرعت از عفونت های جدید کاهش پکن حاکی از آن آغاز خواهد شد به کاهش برخی از محدودیت در مورد سفر و حرکت است که با فلج شدن تولید در جهان و دومین اقتصاد است.

 

پرواز در چین به استثنای هوبئی استان خواهد رزومه به تدریج به عنوان کارخانه و کسب و کار بازگشایی این کشور در حمل و نقل هوایی تنظیم کننده گفت. Nomura سرمایه گذاری خانه تخمین می زند تنها یک سوم از مردم بازگشت به کار و تنها 40 درصد از کسب و کار آغاز شده تا پس از پایان تمدید قمری تعطیلات سال جدید. “ما نگران هستند وجود دارد ممکن است موج دوم (موارد) در هفته های آینده به عنوان صدها نفر از میلیون ها نفر از کارگران بازگشت به کار در مناطق شهری و COVID-19 بیماری همه گیر است که به سرعت در حال توسعه را به جهانی همه گیر” آن گفت: در یک گزارش.

 

آسیایی, سهم بازار نشان داد که برخی از انعطاف پذیری در روز سه شنبه پس از افزایش موارد خارج از سرزمین اصلی چین و ترس از یک بیماری همه گیر فرستاده بازارهای جهانی به سقوط. ایتالیا در روز دوشنبه شد جدید خط مقدم در مبارزه با کروناویروس با 220 موارد گزارش شده از فقط سه روز جمعه ، مرگ و میر در ایتالیا می ایستد در هفت.

 

کویت و بحرین و عمان و افغانستان و عراق گزارش اول خود را جدید کروناویروس موارد در افرادی که تا به حال شده به ایران که در آن تلفات شد 12 کشته و 61 آلوده. بسیاری از ايران عفونت در شیعه به شهر مقدس قم. در خارج از سرزمین اصلی چین, شیوع بیماری گسترش یافته است به حدود 29 کشور و سرزمین با مرگ و میر حدود دو دوجین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>