تیوی, ایالات متحده ارائه شده است 5 میلیون دلار برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری یا محکومیت Maikel مورنو جمهور ونزوئلا بالاترین دادگاه.

سنگین پاداش اعلام شد در روز سه شنبه از آزادی مطبوعات همراه با تحریم های جدید جلوگیری از سفر به آمریکا برای مورنو و همسرش. 54 ساله رئیس دادگستری شده است تحت تعقیب در ایالات متحده آمریکا دادگاه فدرال برای پول شویی و توطئه برای ارتکاب پول شویی.

Alysa Erichs اقدام اجرایی مدیر دانشیار ایالات متحده مهاجرت و گمرک را Homeland Security تحقیقات تبلیغ این حرکت به عنوان یک گام مثبت در مبارزه با فساد است.

“HSI باقی می ماند متعهد به بررسی مقامات فاسد مانند مورنو پرز که با بهره برداری از ونزوئلا سیستم دادگاه برای او نفع شخصی و متمرکز بد به دست آورد درآمد حاصل در ایالات متحده” Erichs گفت. “HSI از اعلام توسط وزارت امور خارجه با جرایم سازمان یافته برنامه پاداش می بیند و این به عنوان یک گام مهم برای تضمین این که مورنو پرز چهره عدالت برای جنایات او گفته متعهد است.”

مورنو یک متحد نزدیک ونزوئلا قدرتمند, نیکولا Maduro, خار تازه تحریم و 5 میلیون دلار فضل در یک شنبه بیانیه ای.

Maikel Moreno and Nicolas Maduro
رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, حق صحبت با دیوان عالی کشور رئیس جمهور Maikel مورنو در دیوان عالی کشور در کاراکاس, ونزوئلا روز شنبه, ژان. 31, 2020. مادورو در دادگاه به او سالانه ریاست جمهوری به آدرس.

“این اولین بار نیست که این رابط از شمال امپراتوری آمریکا به دنبال حمله به من را با خود دست و پا چلفتی حملات پر از دستکاری و دروغ” مورنو گفت: با توجه به انتخاب.

Pompeo در بیانیه ای گفت که مورنو در موقعیت خود است “شخصا دریافت پول و یا اموال رشوه برای نفوذ در نتیجه موارد مدنی و کیفری در ونزوئلا است.”

ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر رسمیت شناختن مخالفان ژوئن Guaido به عنوان حق رهبر ونزوئلا پس از اتهامات که ایرانیها 2018 انتخاب مجدد آن تقلب. ایالات متحده همچنان به فشار برای مادورو که موفق رهبر سابق هوگو چاوز از قدرت اما او مقاومت کرده است که این کشور همچنان به دست و پنجه نرم کردن با پژمرده بحران اقتصادی است.

“ایالات متحده همچنان به ایستادگی با مردم ونزوئلا در مبارزه با فساد و به صورت صلح آمیز ترمیم دموکراسی” Pompeo روز سه شنبه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی