ما ” موسسه ملی سلامت تنظیم برای شروع coronavirus واکسن محاکمه

یک کارآزمایی بالینی ارزیابی واکسن طراحی شده برای محافظت در برابر کروناویروس جدید آغاز خواهد شد دوشنبه به گفته یک مقام دولتی.

اولین شرکت کنندگان در آزمون را دریافت واکسن آزمایشی در دوشنبه رسمی گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که محاکمه نشده است علنا اعلام نشده است.

موسسه ملی بهداشت است که بودجه این دادگاه که در حال وقوع است در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل آمریکا است ،

مقامات بهداشت عمومی می گویند آن را از یک سال تا 18 ماه به طور کامل اعتبار هر بالقوه واکسن.

تست آغاز خواهد شد با 45 جوان داوطلب سالم با دوزهای مختلف عکس های co-طراحی و توسعه توسط NIH و مدرن, Inc. وجود دارد شانس شرکت کنندگان آلوده می تواند از عکس, از آنجا که آنها حاوی ویروس خود را. هدف این است که صرفا به بررسی کنید که واکسن نشان می دهد هیچ نگران کننده عوارض جانبی تنظیم صحنه برای بزرگتر آزمون.

ده ها تن از گروه های تحقیقاتی در سراسر جهان در حال مسابقه برای ایجاد یک واکسن به عنوان COVID-19 موارد همچنان به رشد. از همه مهمتر, آنها به دنبال انواع مختلف واکسن — عکس های توسعه یافته از فن آوری های جدید است که نه تنها سریع تر برای تولید از سنتی واکسن اما ممکن است قوی تر است.

برخی از محققان حتی هدف به صورت موقت واکسن مانند عکس که ممکن است گارد سلامت مردم یک ماه یا دو در یک زمان در حالی که طولانی مدت حفاظت توسعه یافته است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

در سراسر جهان شیوع دارد بیمار بیش از 156,000 مردم و چپ بیش از 5800 مرده است. مرگ و میر در ایالات متحده است که بیش از 50 در حالی که عفونت های نزدیک به 3000 در سراسر 49 ایالت و ناحیه کلمبیا.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه هفته به مدت شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de