ما نعنا می پرسد برای ‘شروع به صرف سکه خود را به عنوان کشور چهره تغییر کمبود

تیوی آمریکا نعناع است که به درخواست اگر شما می توانید یدکی یک سکه.

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به تاثیر سلامت کشور و همچنین اقتصاد مواجه است کمبود سکه. به دلیل همه گیر تر مردم در ایالات متحده شده اند با استفاده از کارت های اعتباری و پرداخت cashless گزینه و در نتیجه کمبود چهارم dimes, nickels و سکه.

“به سادگی قرار داده است وجود دارد مقدار کافی از سکه ها در اقتصاد, اما کاهش سرعت گردش بدان معنی است که مقادیر کافی از سکه ها گاهی اوقات به آسانی در دسترس نیست که در آن مورد نیاز است. شما ممکن است تجربه این کار را در خود جوامع محلی” نعناع در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

“خواست ما این است که آمریکا شروع به خرج کردن سکه های خود را واریز آنها و یا تبادل آنها را برای ارز در موسسات مالی و یا مصرف آنها را به یک سکه رهایی کیوسک” نعناع است که بخشی از وزارت خزانه داری اضافه شده.

کسب و کار نیز با توجه به کمبود و در حال تلاش کردن راه هایی برای مبارزه با عدم سکه. یک جوجه-fil-A در ویرجینیا ارائه شده است مشتریان رایگان کوپن های مواد غذایی اگر آنها را در نورد سکه به ازای پول نقد. چند 7-یازده فروشگاه رفاه نیز ارائه رایگان Slurpees برای $5 در تغییر است.

Coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته در چین مرکزی از آلوده برخی از 4.3 میلیون نفر در آمریکا و کشته شدن حدود 150,000. در سراسر جهان این تعداد به بیش از 16.6 میلیون نفر و 657,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im