Midwestern متحده به طور گسترده ای متنوع در معیارهای کلیدی قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور مستندات و توقیف کسب و کار بر اساس یک مطالعه جدید توسط یک, لندن, انگلستان بر اساس فکر می کنم تانک.

دومین سالانه ایالات متحده شاخص کامیابی (USPI) منتشر شد شنبه توسط موسسه legatum, اتاق, نتیجه گیری در کشور بود تجربه بالاترین سطح خود تا کنون رفاه در 10 سال قبل از شیوع کروناویروس با آغاز سال 2020 تاج رونق اقتصادی.

این رفاه حال نبود گسترش به طور مساوی میان تمام 50 ایالت. ایالت های شمالی, گزارش, یادداشت, شانس خیلی بهتر در رفاه معیارهای نسبت به ایالت های جنوبی.

Legatum, اتاق محققان همچنین با اشاره به رفاه نیست تقسیم به طور مساوی در میان همه شهرستانهای استان در ایالات متحده دچار بیشترین میزان رشد.

که اختلاف نیز آشکار در میانه.

“این USPI نشان می دهد که رفاه منطقه غرب میانه که بسیار شبیه به ایالات متحده به عنوان یک کل” legatum, اتاق مدیر معیارهای شان فلاناگان گفت: مرکز مربع یک ایمیل به در.

“منطقه مرفه تر از جنوب شرق و جنوب غرب اما کمتر مرفه از شمال شرق و در مورد همان غرب,” او گفت:.

“این شاخص نیز نشان می دهد که در میانه عملکرد متحده بطور قابل توجهی متفاوت است,” فلاناگان اضافه شده است.

“مینه سوتا منطقه را بالا انجام, دولت, رتبه بندی 3 rd برای رفاه کلی – اگر چه این رتبه فقط 22 nd برای آزادی شخصی پایین ترین رتبه بندی ستون – در حالی که ویسکانسین در رتبه 12 ام و میشیگان 29 th. میسوری ضعیف ترین اجرای دولت در منطقه رتبه 37 هفتم به طور کلی در حالی که اوهایو 35 thاگر چه اوهایو رتبه 13 th برای دسترسی به بازار و زیرساخت ها است. میشیگان دیده است یک افزایش بزرگ در رفاه بیش از دهه گذشته افزایش سه صفوف رانده شده توسط یک بهبود بزرگ در حکومت و آموزش و پرورش” فلاناگان گفت.

این USPI مطالعه همچنین گزارش ها در سراسر کشور بهبود در آموزش و پرورش و شرایط زندگی برای 10 سال گذشته نمرات تست برای درجه 4 و درجه 8 به تازگی به نمایش گذاشته شده کاهش.

Legatum, اتاق نیز توجه به سلامت جسمی و روانی در حال حاضر کاهش یافته است در سراسر کشور قبل از همه گیر. اگر چه رفتاری عوامل خطر مانند سیگار و الکل بیش از حد استفاده افتاده اند “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” مانند استعمال بیش از حد مواد مخدر و خودکشی افزایش یافته است در تاریخ 16 تا 64 ساله گروه سنی بیش از 10 سال گذشته است.

تحت سرمایه اجتماعی متریک legatum, اتاق, گزارش یک کاهش عمومی در اعتماد به موسسات ضعیف شبکه های اجتماعی و کاهش مشارکت در فعالیت های مدنی و فعالیت های اجتماعی. با اشاره به “قوی و فراگیر جوامع و موسسات اساس جامعه” این گزارش می گوید زوال سرمایه اجتماعی “است که یک علامت هشدار دهنده برای آینده رفاه.”

غرب را سرمایه اجتماعی کاهش کمتر بود نسبت به جاهای دیگر در کشور فلاناگان گفت.

“جوامع در حال فراگیر تر در غرب نسبت به ایالات متحده به عنوان یک کل با سطوح بالاتری از ایمنی و امنیت و قوی تر حکومت و سرمایه اجتماعی,” او گفت: مرکز مربع است.

“اکثر ایالت ها بیشتر باز کردن اقتصاد از کسانی که در غرب میانه. زندگی تجربه از ساکنان به عنوان اندازه گیری از طریق شرایط زندگی بهداشت و درمان آموزش و پرورش و محیط زیست است که به طور گسترده در همان میانه به عنوان بقیه از ایالات متحده,” او ادامه داد.

با توجه به مطالعه, ملت, رفاه ناشی از افزایش در اقتصاد و کمک بیکاری پایین اعداد افزایش بهره وری و رقابت است. علاوه بر افزایش رفاه نیز افزایش ذخایر مالی از دولت های توسعه در حال حاضر در معرض خطر با توجه به هزینه های پیش بینی نشده برای مقابله با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی