ما کارخانه فعالیت به طور غیر منتظره بازگشت در ماه ژانویه پس از عقد قرارداد برای پنج ماه متوالی در میان خروش در سفارشات جدید ارائه امیدوارم که طولانی مدت رکود در کسب و کار سرمایه گذاری است و احتمالا ظرف.

یک جهش در کسب و کار سرمایه گذاری بسیار مهم است برای نگه داشتن طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ, در حال حاضر در سال 11th آن در مسیر میان نشانه هایی از خستگی در هزینه های مصرف کننده. بهبود در تولید گزارش موسسه مدیریت عرضه (ISM) در روز دوشنبه به احتمال زیاد منعکس فروکش در تجارت تنش بین ایالات متحده و چین است.

Coronavirus مختل زنجیره تامین

اما ساخت که حساب برای 11 درصد از اقتصاد ایالات متحده است نه از جنگل. بوئینگ در ماه گذشته به حالت تعلیق در تولید آن مشکل 737 MAX jetliner, پایه در ماه مارس گذشته پس از دو تصادفات منجر به مرگ. Coronavirus که به کشته شدن صدها نفر در چین و آلوده به هزاران نفر در سطح جهان می تواند مختل زنجیره تامین به خصوص به صورت الکترونیک تولید.

“اولین گام در راه د-تشدید جنگ تجاری قطعا کمک کرد” گفت: تیم Quinlan اقتصاددان ارشد در ولز فارگو اوراق بهادار در Charlotte, North Carolina. “ما فقط شروع به درک اثرات بالقوه از شیوع کروناویروس و آنچه در آن به معنی برای زنجیره تامین.”

ISM گفت: آن شاخص ملی کارخانه فعالیت افزایش یافته و به خواندن 50.9 ماه گذشته به بالاترین سطح خود از ماه جولای از یک upwardly تجدید نظر 47.8 در ماه دسامبر.

خواندن بالاتر از 50 نشان می دهد توسعه در بخش تولید است. ISM شاخص برگزار شده بود زیر 50 آستانه برای پنج ماه متوالی. اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود این شاخص به 48.5 در ماه ژانویه رسید که از 47.2 در ماه دسامبر.

واشنگتن و پکن امضا فاز 1 ایران در ماه گذشته. معامله با این حال در جای خود باقی مانده ما تعرفه $360 میلیارد دلار از چین واردات حدود دو سوم از کل که اقتصاددانان می گویند باقی خواهد ماند محدودیت در تولید است.

ISM گفت: “تجارت جهانی همچنان یک کراس صنعت موضوع اما بسیاری از پاسخ دهندگان مثبت بودند و برای اولین بار در چند ماه.” این بررسی به دنبال سفارشات جدید زیر شاخص شروع به پریدن کرد به خواندن 52.0 ماه گذشته به بالاترین سطح خود از ماه مه از یک تجدید نظر 47.6 در ماه دسامبر.

سفارشات صادرات

یک اندازه گیری از صادرات سفارشات شتافت و به بالاترین سطح از سپتامبر سال 2018 در حالی که یک سنج واردات لمس سطح دیده نمی شود در 11 ماه. تولید کنندگان نیز گزارش پرداخت بیشتر برای مواد اولیه و سایر ورودی ها. بررسی و اندازه گیری, قیمت پرداخت می شود, آمار بالاترین سطح خود در 10 ماه نشان می دهد برخی از ساختمان تا از تورم فشار در سطح کارخانه.

فدرال رزرو برگزار شد نرخ بهره را بدون تغییر در هفته گذشته و می تواند سیاست های پولی در انتظار حداقل از طریق این سال است. تغذیه صندلی جروم پاول به خبرنگاران گفت که در حالی که تولید PMIs در بسیاری از حوزه های قضایی منتقل شده بود تا از پایین “من فقط می گویند هیچ یک از این مطمئن است.”

18 ماه در آمریکا-چین تجارت جنگ است تحت فشار کسب و کار, اعتماد به نفس و تضعیف هزینه های سرمایه. سرمایه گذاری کسب و کار قرارداد در سه ماهه چهارم سال برای سومین فصل متوالی طولانی ترین جمله کشش از سال 2009.

ISM کارخانه اشتغال رشد شاخص به 46.6 ماه گذشته از یک تجدید نظر خواندن 45.2 در ماه دسامبر. آن برگزار شد به زیر 50 سطح نشان می دهد تولید اشتغال می تواند باقی می ماند و ضعیف است. کارخانه اشتغال افزایش 46,000 شغل در سال 2019 پس از افزایش 264,000 در سال 2018 است.

دلار افزایش یافت در برابر سبد ارزهای در حالی که وزارت خزانه داری ایالات متحده کاهش یافت. سهام در وال استریت و تجارت بود که بالاتر است.

مخلوط نظرسنجی

دوباره بجای اول برگشتن در ISM را از نزدیک تماشا ملی بررسی شرح زیر است یک سری از مخلوط خوانش در بخش تولید در سطح منطقه ای است. یک مدیر خرید بررسی ردیابی شیکاگو منطقه سقوط به چهار سال اخیر در ماه ژانویه است.

یک شاخص تولید از دالاس تغذیه ادامه داد: برای نشان دادن انقباض در منطقه را پوشش می دهد که تگزاس.

اما کارخانه فعالیت در زمینه نظارت فیلادلفیا و بانک فدرال ریچموند نشان داد که بهبود قابل توجهی در ماه ژانویه نزدیک و هماهنگی با ISM یافته است. جداگانه بررسی در روز دوشنبه از داده های شرکت IHS Markit خود را نشان داد شاخص مدیران خرید بخش تولید کاهش یافت و به خواندن 51.9 در ماه ژانویه از 52.4 در ماه دسامبر.

“این سخت است برای گفتن سازگار داستان را پوشش می دهد که تمام ساخت نظرسنجی” گفت: Daniel نقره ای, یک اقتصاددان در جی پی مورگان در نیویورک است.

اقتصاددانان برآورد بوئینگ بزرگترین خط مونتاژ توقف در بیش از 20 سال می تواند تکه حداقل نیم درصد از سه ماهه اول رشد تولید ناخالص داخلی. اقتصاد رشد 2.3 درصد در سال 2019 کمترین در سه سال پس از گسترش 2.9 درصد در سال 2018 است.

Coronavirus می تواند صدمه دیده است رشد جهانی است که ثبات پس از کاهش از اواسط سال 2018 است. تقویت در ساخت نظرسنجی از جمله ISM را ترک کرده است برخی از اقتصاددانان امیدوار است که به اصطلاح سخت تولید داده ها مانند میزان سفارشات کالاهای بادوام و تولید صنعتی را به دنبال کت و شلوار. اما آنها هشدار می دهند که سخت تولید اطلاعات می تواند نرم باقی می ماند در حالی که به دلیل کاهش تولید در شرکت بوئینگ و زنجیره تامین اختلالات از coronavirus.

“تولید کاهش در بوئینگ می تواند در عین حال وزن بر روی داده ها در شروع این سال گفت:” اندرو شکارچی ارشد ما اقتصاددان در اقتصاد سرمایه در لندن است. “احتمال ضربه به فعالیت بخش تولید در چین از coronavirus خاموش کردن نیز می تواند تبدیل به یک باد مخالف برای ما تولید کنندگان به خصوص کسانی که متکی به متوسط قطعات از چین است.”

در حالی که تولید به نظر می رسد برقراری ثبات در بخش ساخت و ساز است که نشان میدهد برخی از ضعف است. یک گزارش جداگانه از وزارت بازرگانی در روز دوشنبه نشان داد که هزینه های ساخت و ساز کاهش 0.2% در ماه دسامبر اولین قطره از ماه ژوئن به عنوان سرمایه گذاری در هر دو خصوصی و عمومی پروژه کاهش یافت.

هزینه ساخت و ساز افزایش 5.0 ٪ در سال در سال اساس در ماه دسامبر. برای همه 2019, ساخت و ساز, هزینه 0.3% اولین کاهش سالانه از سال 2011 و پس از افزایش 3.3 درصد در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im