ما مرد می میرد پس از مصرف آکواریوم تمیز کردن عامل برای درمان coronavirus

یک شهروند ایالات متحده (US) تسلیم به مرگ در حالی که همسرش همچنان در شرایط بحرانی پس از زن و شوهر مصرف کلروکين فسفات برای درمان coronavirus. آنها مصرف آکواریوم تمیز کردن محصول شبیه به مواد مخدر است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus عفونت طبق گزارش های رسانه ها.

با توجه به بنر سلامت در بیمارستان ققنوس ذکر شده در گزارش رویترزاین زن و شوهر بود که در دهه 60 و با تجربه پریشانی و تهوع پس از gulping دارو یک افزودنی مورد استفاده در آکواریوم برای تمیز کردن تانک ماهی.

کلروکين فسفات سهام همان مواد تشکیل دهنده فعال به عنوان مالاریا مواد مخدر است که رئیس جمهور تهمت به تبلیغ به عنوان احتمالا موثر در برابر COVID-19 بالقوه بیماری تهدید کننده زندگی ناشی از کوروناویروس. در همین حال سازمان بهداشت جهانی (WHO) نیز با انجام یک آزمایش بر روی داروهای مورد استفاده در برابر مالاریا.

هفته گذشته رئیس جمهور ایالات متحده در زمان به سایت میکروبلاگینگ توییتر نوشت و در مورد ترکیب هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین گفته یک شانس واقعی به یکی از بزرگترین بازی-تعویض در تاریخ پزشکی است.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, بنر, بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه که کلروکين یک مالاریا دارو نباید مصرف شود برای درمان و یا جلوگیری از این ویروس است.

در حال حاضر هیچ واکسن در دسترس حاوی ویروس است که در حال گسترش است rampantly در سراسر جهان است. بسیاری از تحقیقات سازمان ها و موسسات علمی در حال آزمایش این ویروس برای ایجاد پادزهر در برابر آن. اما آنها نگهداری می شود که این روند را حداقل یک سال برای آنها را به آمده تا با یک واکسن علیه COVID-19.

تعدادی از موارد از coronavirus نزدیک شدن 4,00,000 با nas ممکن است به عنوان 16,713 که مردم به دلیل بیماری همه گیر.

دکتر دانیل بروکس, بنر سم و دارو, مرکز اطلاعات پزشکی و مدیر به رویترز گفت: “با توجه به عدم قطعیت در اطراف COVID-19 ما درک می کنیم که مردم در حال تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای جلوگیری و یا درمان این ویروس اما خود درمانی است راه را برای انجام این کار است.”

بروکس خواست جامعه پزشکی به تجویز داروی کلروکين به هر غیر بستری بیماران است.

ابراز نگرانی های خود را بیش از مردم وحشت بروکس افزود: “آخرین چیزی که ما می خواهم در حال حاضر به سیل زده های ما در بخش اورژانس با بیمارانی که به اعتقاد آنها مبهم و خطرناک راه حل است که به طور بالقوه می تواند سلامت خود را به خطر اندازد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im