ما lay-offs اقامت در بالا به عنوان ضعف تقاضا همچنان با وجود کسب و کار بازگشایی

تقاضای ضعیف است ما را مجبور کارفرمایان برای اخراج کارگران نگه جدید برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری فوق العاده بالا حتی به عنوان کسب و کار بازگشایی buttressing انداز بازار کار می تواند سال به بازیابی از Covid-19 بیماری همه گیر.

مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری دولت بالغ بطور تطبیقی فصلی 1.480 میلیون برای هفته منتهی به 20 ژوئن از 1.540 میلیون دلار در هفته قبل از این کار گروه گفت: در روز پنج شنبه.

هفتگی مدعیان گزارش به موقع اطلاعات در اقتصاد سلامت نیز نشان داد که میلیون ها نفر همچنان به جمع آوری بیکاری چک بیش از یک ماه پس از بسیاری از کسب و کار از سر گرفته عامل زیر تعطیلی در اواسط ماه مارس در تلاش کند از گسترش این بیماری تنفسی.

شرکت ها, استخدام, اما دیگران در حال برش مشاغل در حدود همان سرعت. اقتصاد تضعیف به رکود اقتصادی در ماه فوریه است.

“وجود دارد برخی از کسب و کار است که تلاش برای حفظ نیروی کار خود را در حال انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد به عنوان کسب و کار بازگشایی شد” گفت: Gus Faucher اقتصاددان ارشد در PNC مالی در پیتسبورگ پنسیلوانیا است. “حتی به عنوان اقتصاد است که برداشتن آنها از دیدن تعداد زیادی از تقاضا و در حال تصمیم گیری است که آنها لازم نیست که بسیاری از کارگران است.”

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود 1.3 میلیون ادعا می کند در آخرین هفته است. ادعای کاهش یافته است از یک رکورد 6.867 میلیون در اواخر ماه مارس اما سرعت کاهش کند شده است و آنها دو اوج خود در طول 2007-09 رکود اقتصادی ،

از تولید به حمل و نقل و خرده فروشی و اوقات فراغت و مهمان نوازی صنایع شرکت ها در حال بازسازی برای انطباق با بسیار تغییر چشم انداز منجر به lay-offs و ورشکستگی. دولت و دولت های محلی که بودجه را فشرده شده توسط Covid-19 مبارزه نیز برش شغل.

افزایش عفونت کروناویروس در بسیاری از نقاط کشور از جمله کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا هستند به احتمال زیاد برای صدمه زدن به اشتغال به عنوان برخی از مردم دور ماندن از رستوران ها و دیگر مصرف کننده-مواجهه با موسسات حتی اگر کسب و کار تعطیل نمی کردن دوباره.

“آن را به دنبال مانند یک سواری پر از دست انداز” گفت: جاش رایت اقتصاددان ارشد در Wrightside مشاوران در نیویورک است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *