مجلس نمایندگان آمریکا با تصویب قانون دو حزبی ترغیب چین به صورت مسالمت آمیز در د-تشدید این وضعیت با هند در امتداد خط کنترل واقعی.

این قانون روز سه شنبه یک روز پس از خانه به اتفاق آرا تصویب اصلاحیه به دفاع ملی و مجوز عمل ( ☀ ) کوبیدن چین علیه هند در Galwan دره و رو به رشد خود ارضی ابراز وجود در داخل و اطراف مناطق مورد مناقشه مانند دریای چین جنوبی است.

نیروهای نظامی هند و چین در حال قفل شده است و در یک بن بست در مناطق مختلف در امتداد خط کنترل واقعی در شرق لاداخ پس ممکن است 5. وضعیت بدتر شده ماه گذشته پس از Galwan دره درگیری که در سمت چپ 20 ارتش هند پرسنل مرده است.

قطعنامه اسپانسر شده از طرف هند-کنگره آمریکا رجا Krishnamoorthi همراه با هشت نفر دیگر تصویب توسط مجلس همراه با ☀ برای سال مالی 2021 و محکوم چینی تجاوز در هند در امتداد خط کنترل واقعی.

از طریق عبور از امروز لایحه به مجلس فرستاده است روشن دو حزبی پیام است که دولت جمهوری مردم چین باید مسالمت آمیز ده-تشدید وضعیت در امتداد خط کنترل واقعی با هند Krishnamoorthi در بیانیه ای گفت.

چین تحریکات نظامی از هند غیر قابل قبول و حل و فصل مسالمت آمیز خود تا مرز بن بست کمک خواهد کرد که بازگرداندن امنیت بیشتر به هند و اقیانوس آرام منطقه, او گفت:.

از طریق این رای مجلس نمایندگان آمریکا است مجددا بر آمادگی ما برای ایستادن خود را با متحدان و شرکای مانند هند در برابر نظامی چینی تجاوز Krishnamoorthi گفت.

دیگر شرکت حامیان این قطعنامه هستند, هندی-کنگره آمریکا Ro Khanna و قانونگذاران فرانک Pallone تام Suozzi, Ted Yoho جورج برگزاری شیلا جکسون لی هیلی استیونس و استیو Chabot.

در ماه های منتهی به ژوئن 15 در امتداد خط کنترل واقعی چینی, ارتش انباشته 5000 سرباز و تلاش برای ترسیم طولانی حل و فصل مرزهای طریق استفاده از زور و تجاوز کنگره قطعنامه می گوید.

و اشاره کرد که هند و چین درباره توافق به د-تشدید و خلاص در امتداد خط کنترل واقعی قطعنامه می گوید که در ژوئن 15, حداقل 20 سربازان هندی و یک تایید نشده تعداد از سربازان کشته شدند در درگیری پس از یک هفته-بست طولانی در شرق لاداخ که عملا مرز بین دو کشور.

دولت جمهوری خلق چین باید به سمت د-افزایش وضعیت در امتداد خط کنترل واقعی با هند از طریق دیپلماتیک موجود مکانیسم و نه از طریق زور آن را گفت.

آن است که حس کنگره که معناداری وجود دارد نگرانی در مورد ادامه تجاوز نظامی توسط چین در امتداد مرز خود را با هند و دیگر نقاط جهان از جمله با بوتان در دریای چین جنوبی و جزایر Senkaku به عنوان تهاجمی خود را نسبت به استقرار هنگ کنگ و تایوان است.

چین ادعا می کند تقریبا تمام دریای جنوبی چین را به عنوان قلمرو حاکمیت. چین شده است ساختمان پایگاه های نظامی در جزایر مصنوعی در این منطقه همچنین ادعا برونئی و مالزی و فیلیپین و تایوان و ویتنام است.

چین مانع فعالیت های تجاری مانند ماهیگیری یا اکتشاف مواد معدنی توسط کشورهایی مانند ویتنام و فیلیپین.

روابط بین چین و ژاپن شده است تیره و تار توسط ارضی ردیف بیش از یک گروه از جزایر در دریای شرق چین شناخته شده به عنوان جزایر Senkaku در ژاپن و Diaoyu جزایر در چین است.

یک روز قبل از آن به خانه منتقل شده بود شبیه ☀ متمم نقل مکان کرد توسط کنگره استیو Chabot و هندی-آمریکایی نماینده مجلس امی Bera که گفت که هند و چین باید به سمت de-تشدید این وضعیت در طول لاک و همچنین ابراز نگرانی در مورد چینی تجاوز در اطراف مناطق مورد مناقشه مانند دریای چین جنوبی است.

این قطعنامه می آید روز پس از مجلس نمایندگان حزبی در هند و هندی-آمریکایی در نامه ای به سفیر هند به آمریکا Taranjit سینگ Sandhu گفت که بیش از چند ماه گذشته مقامات چینی شده اند اقدام با مصونیت از مجازات و اقدام به تجاوز در لاک که منجر به بحث دیپلماتیک برای پیاده سازی یک فرایند ده-تشدید همراه لاک در جولای 6.

آن را رهبری برگزاری کنگره و براد شرمن و امضا شده توسط هفت قانونگذاران دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت