ایالات متحده فدرال کسری بودجه در ماه ژوئن افزایش یافت به $864 میلیارد از تک رقمی سال قبل در میان ادامه داد: قوی هزینه های کروناویروس امداد برنامه ها و افت فردی و مالیات شرکت رسید وزارت خزانه داری روز دوشنبه گفت:.

ژوئن کسری به ارمغان آورد و سال-به-تاریخ کسری مالی به $2.7 تریلیون دور گرفتی قبلی کامل-سال رکورد 1.4 تریلیون دلار در سال 2009.

برخی از تحلیلگران پیش بینی یک شکاف به عنوان بالا به عنوان $3.8 تریلیون دلار برای سال مالی برای 30 سپتامبر.

Outlays شد تا 223 درصد به $1.1 تریلیون یک رکورد افزایش برای هر ماه. بخش عمده ای از ماه ژوئن پرش در outlays شد مبلغ 511 میلیارد دلار برای دولت چک حفاظت از برنامه راه اندازی در مه و طراحی شده برای نگه داشتن کسب و کارهای کوچک شناور با بودجه وام های که در حال forgiveable اگر معیارهای خاصی هستند دیدار کرد.

یک مقام ارشد وزارت خزانه داری رسمی به خبرنگاران گفت که در دولت ایالات متحده قوانین حسابداری وجوه ثبت شد به عنوان سپری در ژوئن حتی اگر خزانه هنوز پرداخت نشده برای بخشش از کسانی که وام و نه همه ممکن است ببخشند.

ژوئن رسید کاهش یافت و 28 درصد به $241 میلیارد و بازتاب کار ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس بلکه در این سال گسترش مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده به تیر از ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت