ما تولید صنعتی موج 5.4% در ماه ژوئن

تولید در امریکا کارخانه های آب و برق و معادن رسید ماه گذشته اما همچنان به خوبی زیر قبل از همه گیر سطوح.

فدرال رزرو گفت: ما به تولید صنعتی افزایش 5.4% در ماه ژوئن دومین ماه متوالی افزایش پس از یک 1.4% چشم انداز مثبت است. اما آن را هنوز هم 10.9 درصد زیر سطح در ماه فوریه قبل از اقتصاد عملا تعطیل در صورت coronavirus.

ژوئن عملکرد بهتر از اقتصاددانان پیش بینی کرده بود و منعکس بازگشایی بخش های بسیاری از اقتصاد ایالات متحده پس از مستندات در بهار.

با وجود سود در ماه مه و ژوئن تولید صنعتی کاهش یافته و در یک 42.6 درصد نرخ سالانه در سه ماهه دوم بدترین از اقتصاد آمریکا demobilised پس از جنگ جهانی دوم است. تولید صنعتی در حال سقوط یک رکورد 12.7 درصد در ماه آوریل است.

کارخانه تولید پرید 7.2% در ماه ژوئن. تولید خودرو و قطعات خودرو رسید 105%. هنوز صنعت خودرو خروجی باقی مانده است نزدیک به 25 درصد کمتر از ماه فوریه سطوح.

تولید آب و برق در صعود 4.2% در ماه گذشته به عنوان یک جهش اقتصاد راند تا تقاضا برای قدرت. اما معدن خروجی غرق 2.9% پنجم مستقیم قطره پایین کشیده با کاهش تولید نفت و گاز.

جهش در تولید صنعتی ممکن است تاریخ و زمان آخرین. یک تجدید حیات در Covid-19 موارد مجبور است فرمانداران در جنوب و غرب به توقف یا معکوس اقتصادی بازگشایی.

جاده به بهبودی کامل خواهد شد بسیار آهسته تر نسبت به اولیه قوی جستن از دو ماه گذشته است که باعث شده آرامش اجتماعی فاصله اقدامات” Oren Klachkin و گرگوری Daco آکسفورد اقتصاد نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

ویروس ” تجدید حیات در بسیاری از ایالت ها در هفته های اخیر در حال حاضر منجر به دوباره اعمال اجتماعی فاصله اقدامات است که کشیدن در بهبود و تقویت در حال حاضر قابل توجهی headwinds رو به بخش صنعتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de