In the example above, EnableX enables a seamless video interaction between a doctor and a patient within the application interface of the healthcare provider. (Representative image)TMR میسازد نقشه راه برای ایجاد یک قوی بهداشت و درمان اکوسیستم حصول اطمینان از ایمنی بیمار و ارتقای نوآوری است. (تصویر نماینده)
توسط امیر الله خان

اقتصاددان توسعه و تحقیقات مدیر Aequitas

تجارت تنش بین ایالات متحده و هند به اوج خود رسید زمانی که برگ برنده دولت لغو تجارت مزایای داده شده به هند تحت ‘کلی سیستم از تنظیمات’ در سال 2019. با این حال ما-هند معامله تجارت مکالمات و تلاش های مشترک PM نارندرا مودی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک سیاست متعادل رویکرد به نظر می رسد تنها راه حل برای این دو با تمرکز بر نوآوری و ایمنی بیمار. بنا به گزارش ها وجود داشته است تحولات مثبت در هند-آمریکا با گمانه زنی به جای عمل پتو قیمت کلاه برای بالا پایان دستگاه های پزشکی و گزینه تجارت حاشیه عقلانی (TMR). شده است وجود دارد پیشرفت های قابل توجهی در مذاکرات تجاری با برنده-برنده برای هر دو. این می آید به عنوان یک تسکین برای افرادی که vouched برای کیفیت و نوآوری از دستگاه های پزشکی به عنوان هر دو دچار یک واکنش با توجه به کنترل قیمت. با تمرکز بر نوآوری و در نتیجه بهتر نتایج بالینی از طریق این معامله دولت را قادر می سازد یک نوآوری پسند و محیط زیست پایدار برای اطمینان از دسترسی به مقرون به صرفه و با کیفیت بهداشت و درمان.

من معتقدم TMR میسازد نقشه راه برای ایجاد یک قوی بهداشت و درمان اکوسیستم حصول اطمینان از ایمنی بیمار و ارتقای نوآوری است. این منجر به انقلاب در دستگاه های پزشکی صنعت (تأمین ایمنی بیشتر از عملکرد نظارتی انجام شده توسط وزارت بهداشت قبل از یک محصول به بازار). این معامله پس از نهایی شدن کمک خواهد کرد به سمت اصلاحات در پزشکی دستگاه های پایان پایین علامت یو پی اس های غیر اخلاقی و شیوه های کسب و کار. با استفاده از فرود قیمت به عنوان پایه برای تجارت حاشیه وجود خواهد داشت بیشتر و شفافیت در قیمت گذاری فناوری و خواهد طلیعه چیزی بودن در بیشتر ثبات بازار از طریق افزایش قابل پیش بینی.

این کمک خواهد کرد که هر دو در هند و تولید کنندگان جهانی یک سطح میدان بازی است. این معامله نیز کمک به حل و فصل قبل از اشکالات موجود و تفاوت بیش از قیمت دربندی. Rationalising حاشیه تجارت از دستگاه های پزشکی نه تنها در قیمت اما همچنین دسترسی به آخرین فن آوری و هموار راه را برای دستگاه های حق بیمه به بازار هند.

این معامله را به عنوان یک کاتالیزور برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی در هند خواهد شد و ما نزدیک به یک نوآوری تعادل بین نیازهای فعلی و آینده از شهروندان و کمک به غلبه بر چالش های دسترسی به نوآوری و کیفیت و قیمت مناسب بهداشت و درمان در کشور است. برای حفظ این تعادل ما باید برای حفظ انگیزه برای نوآوری.

آن را می شود بسیار مهم است به درک چه زودتر با شور و مشورت مستمر بین کارشناسان از دستگاه های پزشکی در صنعت و دولت در کنترل قیمت منجر به شناخت TMR—که مخفف تفاوت بین حداکثر قیمت خرده فروشی و قیمت که در آن تولید کنندگان فروش مواد مخدر به stockists/توزیع کنندگان. اهمیت روابط تجاری بین دو کشور می توان از این واقعیت است که ایالات متحده بزرگترین شریک تجاری هند در کالا در سال 2018 و تک بزرگترین مقصد صادرات برای صادرکنندگان هند. تجارت دو جانبه بین دو دلار رسیده 142.1 میلیارد دلار تا سال 2018 زمانی که ما تا به حال کسری تجاری از $24.2 میلیارد دلار با هند است. هر 2019 ملی تجارت برآورد گزارش تجارت خارجی و موانع هند نرخ تعرفه در دیگر اعضای سازمان تجارت جهانی باقی می ماند بالاترین به صورت عمده هر اقتصاد است.

با توجه به تفاوت بین هزینه های تولید و قیمت خرده فروشی, قیمت دربندی مکانیسم شده اند به طور منظم ضربه داروسازی و تجهیزات پزشکی میباشد. یک کشور است که 80 درصد از آن تقاضا برای دستگاه های پزشکی از طریق واردات نمی تواند به طور ناگهانی بی اعتنایی نوآورانه قابلیت های تکنولوژی وارداتی بیش از هزینه. بنابراین هند باید اتخاذ جامع TMR رویکرد به سمت بهبود سلامت زیرساخت ها و نه فقط به دنبال باریک رویکرد در هنگام محاسبه حاشیه.

تفاوت های ظریف از دستگاه های پزشکی در صنعت و نوآوری و شفافیت و کیفیت بالینی و پشتیبانی فنی از تولید کنندگان حسابداری برای سرمایه گذاری های عظیم—نمی توان نادیده گرفت. تنها قوی و متعادل TMR را رسیدگی به مشکلات کاربران نهایی و آدرس و تجاری و صنعتی نگرانی ها از بیمارستان ها و ارائه دهندگان بود پاداشی به فروشندگان و کمک به دولت در تلاش خود را برای جهانی بهداشت برای همه در قیمت مقرون به صرفه.

(گلزنی خود نویسنده)

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de