هند و ایالات متحده در حال همکاری با یکدیگر در واکسن و درمانی برای مبارزه با Covid-19 مایک Pompeo, وزیر امور خارجه گفته بود با توجه به یک بار از هندوستان گزارش.

هر دو کشور در حال همکاری با یکدیگر در حال توسعه درمان و واکسن برای این بیماری همه گیر در حالی که اطمینان از دسترسی به مواد مانند PPEs و هیدروکسی کلروکین – ضد مالاریا مبارزه با مواد مخدر که در گذشته ثابت مفید در درمان Covid-19 بیماران این گزارش گفت:.

Pompeo در یک تلفنی با روزنامه نگاران گفته بود که این کشور نیز صحبت کردن در مورد دیگر بزرگتر مسائل از جمله باز و آزاد اقیانوس هند و آرام چالش چین و تجارت است.

بر اساس این گزارش کشورها از جمله آمریکا ، هند و ژاپن علاقه مند به کاهش وابستگی خود را در چین. ژاپن دولت در هفته گذشته متعهد شده بود بیش از 2 میلیارد دلار برای کمک به آن شرکت های چند ملیتی حرکت در خارج از چین با توجه به گزارش های رسانه ها.

آمریکا و هند بوده است در شرایط دوستانه از نظر کمک در طول Covid-19. با توجه به گزارش رسانه های ایالات متحده ارائه شده حدود 5.9 میلیون نسبت به بهداشت و درمان کمک به هند برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

این مرکز به تازگی باز محدود صادرات HCQ رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود که وجود خواهد داشت عواقب برای هند اگر صادرات HCQ مجاز نمی باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال و سپس تشکر نارندرا نخست وزیر اجازه صادرات HCQ تلقی یک درمان ممکن است در برابر بیماری است.

“زمان فوق العاده ای نیاز به حتی نزدیک همکاری بین دوستان است. با تشکر از شما و مردم برای تصمیم گیری در HCQ. فراموش نمی شوند!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی