ما آژانس بهداشت می افزاید: سه Covid-19 علائم رسمی خود لیست

ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به اضافه سه نشانه از Covid-19 رسمی خود لیست.

CDC لیست Covid-19 علائم در حال حاضر شامل گرفتگی و یا آبریزش بینی و حالت تهوع و اسهال که ممکن است شاخص این بیماری است. این طول می کشد تعداد کل رسما شناسایی علائم عفونت به 12 علائم.

سلامت سازمان در ماه آوریل تا به حال اضافه شدن شش جدید Covid-19 علائم رسمی خود را.

علائم اضافه شد بر اساس اکتشافات پزشکی, جامعه, جدید, ارائه, از ویروس ها و اثرات مشابه.

علائم دیگر

آن اضافه شده بود و لرز و تکان دادن مکرر با لرز و درد عضلانی و سردرد و گلو درد و جدید از دست دادن طعم و مزه و یا بوی آن در لیست اولیه که شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس یا اشکال در تنفس.

با توجه به CDC وب سایت افراد مبتلا به Covid-19 مارس نشان می دهد ترکیبی از علائم با شدت متفاوت از مورد به مورد. به عنوان در هر دستورالعمل یک بیمار نشان می دهد این علائم در عرض دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض Covid-19.

“این لیست شامل همه علائم ممکن است. CDC ادامه خواهد داد برای به روز رسانی این لیست به ما اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19” می خواند سلامت وب سایت آژانس.

Covid-19 نفر روز یکشنبه با عبور از 10 میلیون در سطح جهان با مرگ و میر بیش از 4.9 لاخ هر جان هاپکینز ردیاب.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *