ما بیشتر تایید coronavirus موارد در جهان

ما در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد بیش از هر کشور دیگر پس از بیش از 16,000 COVID-19 عفونت گزارش شده وجود دارد در یک روز مصرف تعدادی از بیماران در امریکا به بیش از 85,600 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. در سطح جهانی مجموع 24,057 مردم فوت کرده اند با توجه به این رمان coronavirus با ایتالیا ایستاده در بالا با 8,215 مرگ و میر پس از اسپانیا (4,365) و چین (3,169) به تیم اول دانشگاه یا دانشکده آمار و ارقام اعلام کرد.

امریکا منجر با 85,653 COVID-19 موارد پس از چین با 81,782 و ایتالیا با 80,589 عفونت داده ها نشان داد.

با توجه به Worldometer وب سایت است که سوابق تایید موارد عفونت و مرگ و میر در جهان ما پنج شنبه شب بود 85,088 افراد مبتلا به کروناویروس که 16,877 اضافه شد فقط در یک روز. یک هفته پیش تعداد موارد تایید شده بودند 8,000. این خطرناکی رسید 10 بار در طول یک هفته.

با حداقل 263 مرگ و میر در ایالات متحده نیز گزارش داد بیشترین تعداد مرگ و میر با توجه به سرایت در یک روز و در روز پنج شنبه. حداقل 1,290 آمریکایی ها فوت کرده اند با توجه به کروناویروس تا کنون در این سایت گزارش شده است. بیش از 2000 coronavirus موارد گزارش شده در یک بیماری جدی است. تعداد موارد تایید شده و همچنین مرگ و میر به علت COVID-19 به احتمال زیاد به افزایش قابل ملاحظه ای در روزهای آینده.

در چین که در آن شیوع سرچشمه در ماه دسامبر 3,287 که مردم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که ایتالیا را ثبت کرده 8,215 از جمله مرگ و میر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نسبت سنبله در تایید موارد به آزمایش در مقیاس بزرگ از این بیماری کشنده است. “من فکر می کنم این یک ادای احترام به تست ما,” او گفت:, و اضافه کرد “هیچ کس نمی داند چه تعداد هستند و در چین”. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: این مهم برای بیمارستان ها و آزمایشگاه های تست نمونه گزارش مرکز کنترل بیماری و سازمان مدیریت اضطراری فدرال به طوری که دولت با دید کامل به رئيس جمهور ارائه با بهترین مشاوره.

به ابوت آزمایشگاه فرستاده شده به مواد غذایی و دارو دولت ملی درخواست برای تصویب یک نقطه از مراقبت آزمون, او گفت:, و اضافه کرد که این امر می تواند نوع تست که در آن یکی می تواند به پزشک و گرفتن آزمایش انجام داده و نتایج را در بیش از 15 دقیقه.

در یک مصاحبه با سی ان ان, Anthony Fauci آمریکا بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: آن را سخت به بگویید که در آن همه گیر خواهد شد و چه مدت در ایالات متحده است. این نسبت در صد از عفونت بدون علامت — و آن را “نفوذ, همه چیز,” او گفت:.

آن را تحت تاثیر قرار, انتقال تماس, ردیابی و اقدامات است که مقامات نیاز به. به همین دلیل مهم ترین چیز برای انجام در حال حاضر است که برای انجام گسترده تست و جمع آوری اطلاعات بیشتر او اظهار داشت. به نام او برای تشدید سطح تماس ردیابی و آزمایش است. “ما باید برای انجام آن بهتر از ما هستند در حال حاضر,” او گفت:.

به گفته دبورا Brix هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی 55 درصد از تمام موارد جدید در ادامه از New York – New York Metro منطقه است. این شامل نیوجرسی و همچنین, او گفت:, ابراز نگرانی بیش از coronavirus گسترش یافته است. “در همان زمان, 19 از 50 ایالت بود که در اوایل موارد اما باید مداوم سطح پایین از موارد و در این نقطه باید کمتر از 200 مورد,” او گفت:.

Brix گفت: ما تا به حال انجام داده 5,50,000 آزمون تا کنون. “ما هنوز در حال اجرا در جایی حدود 14 درصد به طور کلی. این بدان معناست که 86 درصد از مردم با علائم قابل توجهی از آنجا که به یاد داشته باشید شما تا به حال به تب و علائم برای تست در این نقطه است. بنابراین هنوز هم 86 درصد منفی هستند,” او گفت:. این واقعا مهم است حقایق برای مردم آمریکا Brix گفت.

او با انتقاد از برخی از مدل سازی مطالعات که گفته بود که وجود دارد خواهد بود 500,000 مرگ و میر در انگلستان و 2.2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده است. “آنها را تنظیم کرده اند که این تعداد در انگلستان به 20 ، 000. نیم میلیون به 20 ، 000. ما به دنبال این در جزئیات بزرگ به درک که تنظیم,” او گفت:. “هنگامی که مردم شروع به صحبت کردن در حدود 20 درصد از جمعیت آلوده شدن آن بسیار ترسناک است اما ما نمی داده که بازی هایی است که بر اساس تجربه” Brix گفت. او مطمئن آمریکایی است که وجود دارد هیچ کمبود ضروری لوازم پزشکی از جمله هواکش ها و تعداد تخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>