ما: چهار متحده موضوع مستند سفارشات 925 مرگ ناشی از کوروناویروس

چهار متحده تحمیل جارو stay-at-home بخشنامه روز چهارشنبه در پاسخ به کروناویروس همه گیر دادن بیش از 80 درصد از آمریکایی ها تحت مستند به عنوان تعداد مرگ و میر و موارد در ایالات متحده افزایش یافت و به روزانه اوج برای چهارمین روز در یک ردیف.

فرمانداران از Florida Georgia, می سی سی پی و نوادا هر نهاد از سیاست های سختگیرانه در یک روز زمانی که مرگ و میر از Covid-19 ضرب گلوله توسط 925 به بیش از 4,800 در سراسر کشور با 2,14,000 تایید موارد بر اساس یک همشهری چوب خط حساب کردن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را دیدم بدون نیاز به دولت فدرال به شماره یک در سراسر کشور فرمان با 39 ایالت و ناحیه کلمبیا در حال حاضر نیاز ساکنان به ماندن در خانه به جز ضروری گردش به دکتر و یا فروشگاه مواد غذایی.

او همچنین گفت: کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز چهارشنبه او با توجه به برنامه ریزی برای توقف پروازها به کروناویروس نقاط داغ.

“ما قطعا به دنبال آن, اما هنگامی که شما انجام دهید که شما واقعا در حال بستن در یک صنعت است که به شدت مورد نیاز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید اخبار جلسه.

چنین یک طرح ممکن است امکان پذیر تعطیل ترافیک در فرودگاه های سخت, ضربه, New York, New Orleans, و دیترویت.

“ما به دنبال در همه چیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: محدود کردن پروازهای داخلی در حال حاضر تا حد زیادی کاهش می یابد که تقاضا کاهش یافته است.

کاخ سفید پزشکی کارشناسان پیش بینی است که حتی اگر آمریکایی ها سر خم کردن در خانه های خود را همانطور که به سرعت گسترش Covid-19 برخی از 1,00,000 به 2,40,000 مردم می میرند و از بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

پنتاگون رسمی که صحبت به رادیو فردا خواست نامش فاش نشود گفت: ما در وزارت دفاع مشغول به کار بود به ارائه تا به 1,00,000 کیسه های بدن برای استفاده توسط مقامات غیر نظامی در هفته های آینده.

از سال 2010 آنفولانزا را کشته است بین 12,000 61,000 آمریکایی ها در سال, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. این 1918-1919 آنفولانزای همه گیر کشته 6,75,000 در ایالات متحده با توجه به CDC.

‘بی پروا و خودخواه’

ایالت نیویورک باقی مانده کانون شیوع حسابداری برای بیش از یک سوم از ما مرگ و میر. فرماندار اندرو کومو پلیس گفت که در روز چهارشنبه به اجرا درآوردن قوانین بیشتر به شدت اجتماعی فاصله.

“افراد جوان باید این پیام را دریافت و آنها هنوز بدست پیام. شما هنوز هم دیدن بیش از حد بسیاری از مواقع با بیش از حد تراکم توسط افراد جوان” کومو یک دموکرات گفت: در تحمیل قوانین به نزدیک زمین بازی, نوسان, مجموعه دادگاه های بسکتبال و فضاهای مشابه. “چگونه بی پروا و غیر مسئولانه و خودخواه برای مردم نه برای انجام آن خود را” کومو گفت.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, یک کنفرانس خبری گفت این شهرستان شد و قرارداد با هتل ها به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای اضافه کردن 65,000 اضافی تخت بیمارستان تا پایان ماه.

د Blasio, همچنین حزب دموکرات گفت: این شهرستان تا به حال مرتب به اضافه 10 ، 000 تخت در 20 هتل که از دست داده اند و بسیاری از مهمانان خود را به عنوان سفر را متوقف کرده است.

این است برای رفتن به یک حماسه روند در ماه مارس به ساخت تمام این ظرفیت de Blasio گفت. اما این هدف می توان رسید.”

کالیفرنیا موارد افزایش

کالیفرنیا دیدم تعدادی از coronavirus موارد با افزایش حدود 1,000 بیش از روز قبل به بیش از 8000 به عنوان فرماندار گاوین Newsom هشدار داد که حتی به عنوان stay-در-خانه سیاست به نظر می رسد به برخی از اثر دولت را اجرا کنید و از فشرده-مراقبت تخت بیمارستان مجهز به هواکش ظرف شش هفته.

Newsom گفت: کالیفرنیا هنوز هم می تواند مدیریت به خم شدن متحده عفونت منحنی بیشتر صرفه جویی نیاز به تخت اضافی, اگر ساکنان دقیق در ماندن در منزل و اجتناب از تماس با دیگران است.

“ما در یک مکان کاملا متفاوت از ایالت نیویورک و من امیدوارم که ما ادامه خواهد داد اما ما نمی خواهد مگر اینکه مردم همچنان به تمرین فیزیکی فاصله و انجام بخشی خود را ،” فرماندار دموکرات گفت: در یک کنفرانس خبری در پایتخت ایالت ساکرامنتو.

اما آمریکایی ها تحت مستند و تا حد زیادی قادر به کار و تلاش با ساخت به پایان می رسد دیدار به عنوان اجاره آمد دلیل در روز جمعه, اولین روز از ماه.

در اوکلند کالیفرنیا آلفا کریستینا مورالس گفت که او تا به حال شده است بازمانده در پول ذخیره شده برای ما درخواست تابعیت و از دست دادن شغل خود را در یک کافی شاپ. مورالس به دنبال مزایای بیکاری برای حمایت از او 2 ساله است.

“ما نگران است که آن را نمی خواهد به اندازه کافی” او گفت:. کانکتیکات فرماندار ند لمانت گفت 6 هفته-کودک مرده بود از Covid-19 در آنچه که او به نام “یک یادآوری است که هیچ کس امن است از این ویروس است.”

فرماندار فلوریدا ران DeSantis گفته فاکس نیوز که Broward شهرستان به احتمال زیاد اجازه می دهد دو کشتی کروز با شیوع کروناویروس حمل در مجموع 2500 نفر به اسکله در فورت Lauderdale با وجود سوء ظن در مورد به طور بالقوه مسری اتباع خارجی.

“ما نگران سیل به بيمارستان اما من فکر می کنم معلوم می شود که احتمالا وجود خواهد داشت برخی که نیاز به رفتن, اما آن را بسیار قابل کنترل و بیمارستان محلی سیستم فکر می کند که آنها می توانید آن را اداره کند” DeSantis یک جمهوری خواه گفت روباه.

در فورت Lauderdale فلوریدا روی عرشه کشتی ها خواهد بود گرفته و پروازهای مرتب برای خارجی ها, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im