ایالات متحده مجبور شده است به یک تاریخی قمار در خاموش کردن میلیون ها نفر از کسب و کار و گفتن دهها میلیون نفر از کارگران به ماندن در خانه.

اگر شرط پرداخت کردن همه و یا بیشتر از همه کار قرار داده و در مکث را بازگشت به حالت عادی پس از coronavirus موجود است شاید هفته ها یا ماه ها از در حال حاضر.

اگر آن را اشتباه می رود اما معیشت از کسری قابل توجهی از جمعیت را نابود غیر قابل تصور یک فاجعه در مقیاس بزرگ و افسردگی و یا بدتر.

“من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت بزرگ اختلال وجود خواهد داشت و مردم از پرتاب از کار است که ممکن است بازگشت به شغل خود گفت:” سوزان Houseman مدیر تحقیقات در این W. E. Upjohn موسسه تحقیقات استخدام.

در حال حاضر حداقل 10 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری در دو هفته گذشته به مراتب بیشتر از همیشه قبل از و به احتمال زیاد بسیاری از کار از دست داده اند. بیکاری است که به احتمال زیاد بالاتر از آن بود که در بدترین روزهای رکود بزرگ و مجموعه ای به افزایش است.

اقتصاددانان در مصاحبه با روزنامه واشنگتن آزما مسلم شد که اقتصادی اختلالات ناشی از دولت-در-خانه سفارشات توجیه شده بودند برای جلوگیری از این بیماری همه گیر و هشدار داد که آنها می تواند تبدیل به دائم در بسیاری از موارد.

خاموش شدن است مانند پزشکی ناشی از کما یک اقدام شدید است که باعث آسیب قابل توجهی به بیمار اما لازم است که به نگه داشتن او زنده است. در حالت ایده آل بیمار احیا و بازگشت به سلامت اما این روش مستلزم خطرات خاص خود.

و دیگر مداخله طول می کشد خطر بیشتر می شود. یک چهارم کسب و کارهای کوچک می گویند آنها کمتر از هشت هفته به دور از بسته شدن برای همیشه با توجه به رای گیری منتشر شد جمعه توسط ایالات متحده در اتاق بازرگانی است.

“ما نمی خواهید برای دیدن هر کسب و کار کوچک به زیر که هدف” گفت: Neil Bradley, معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس مسئول سیاست ایالات متحده در اتاق بازرگانی است. “مانند هر بلای طبیعی و یا همه گیر بود هر چند ما می دانیم که برخی از کسب و کار نمی خواهد آن را از طریق.”

کسب و کار و کارگران صورت ورودی صورتحساب حتی به عنوان بسیاری از صنایع به ویژه در اوقات فراغت و مهمان نوازی دیده می شود در مجموع قطع درآمد. سعی کنید به جزر و مد کسب و کار آن بیش از دولت فدرال به تصویب تریلیون دلار ارزش اضطراری تخفیف های مالیاتی اضافی مزایای بیمه بیکاری و کسب و کار وام و کمک های مالی.

بهترین سناریو این است که بسیاری از شرکت ها قادر به حفظ اشتغال و دست نخورده در سراسر خاموش شدن ناگهانی و یا rehire گذاشته و کارگران است و کارگران که بیکار هستند قادر به تکیه بر مزایای بیکاری و تخفیف مالیاتی برای شناور ماندن در این میان است.

“ما می خواهیم به نگه داشتن اقتصاد سالم” بانک فدرال رزرو سنت لوئیس رئیس جمهور جیمز بولارد گفت: در فاکس کسب و کار. “همه آماده رفتن به هنگامی که ویروس از بین می رود ما را در حرکت به عقب به تولید کامل. اما در حال حاضر ما همه گفتن به تولید نمی کند به خانه بروم.”

بدترین سناریو این است که کسانی که کسب و کار قادر به نگه دارید و ورشکسته معنی است که آنها در یک موقعیت به rehire مردم به کار خود در نقش پیر — که وب سایت های مالی و لجستیکی و ترتیبات اجتماعی است که پشتیبانی از شغل می شود نه تنها تیره و تار اما پاره.

“من فکر می کنم یک نگرانی بزرگتر در واقع با راه اندازی مجدد اقتصاد این است که مطمئن شوید که بیش از حد بسیاری از کسب و کار از کسب و کار; که ما نمی باید بیش از حد بسیاری از ورشکستگی در این دوره گفت:” پاملا Loprest یک عضو ارشد در موسسه شهری.

یک تهدید عمده است که کسب و کار و کارگران نمی دانم چه مدت آنها نیاز به نگه دارید. این بیماری همه گیر است به بدتر در روزهای آینده قبل از کاهش اقدامات کاهش تعداد موارد و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز رتبهدهی نشده است در یک موقعیت برای طلسم کردن چگونه آن را ممکن است ایجاد این نوع تدابیر لازم اجازه می دهد تا برای بیشتر مردم به بازگشت به کار بدون تشدید شیوع. تنها در روزهای اخیر اقتصاددانان شروع به بحث در مورد راه هایی که ممکن است انجام شده است.

احتمالی بازگشت به کار است به احتمال زیاد به صورت آرام و مبهوت بدون توجه به آنچه فرمانداران و شهرداران تصمیم گیری Loprest گفت.

“سناریوی دیگر این است که ما شروع به ساخت تا ما مصونیت اما نه 100% و بسیاری از مردم هنوز هم ممکن است عصبی در مورد بیرون رفتن و انجام کارها است. که می تواند قرار داده و اقتصاد برای برخی از زمان تا زمانی که ما یک fail-safe واکسن,” او گفت:.

عدم اطمینان است که یک مشکل عمده برای کسب و کار در تلاش برای نگه دارید گفت: Ryan Nunn, سیاست, مدیر برای همیلتون پروژه.

فراتر از هشت هفته Nunn گفت: کارکنان ممکن است شروع به از دست دادن در بازگشت به سابق خود کارفرما و در هر کار ممکن است در دسترس خواهد بود.

“این واقعا یک روند پرهزینه برای کارگران و شرکت هایی به شکل جدید مسابقات” او گفت:. “پر هزینه است و آن را آهسته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im