فدرال رزرو آمریکا آغاز خواهد شد خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ در تاریخ 16 ژوئن

فدرال رزرو گفت: آن را به شروع به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ در روز سه شنبه از طریق بازار ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری (SMCCF) یکی از چندین امکانات اضطراری به تازگی راه اندازی شده توسط بانک مرکزی ایالات متحده برای بهبود عملکرد بازار در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

فدرال رزرو را با استفاده از یک نمایه سازی رویکرد در هنگام خرید با هدف ایجاد یک نمونه کارها است که بر اساس یک گسترده و متنوع شاخص بازار ایالات متحده اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

خرید را تکمیل دارایی های دیگر خرید های ساخته شده توسط SMCCF که شروع به خرید سهام گسترده مبتنی بر تبادل وجوه معامله در اواسط ماه مه.

بازارهای سهام افزایش یافت این خبر در بعد از ظهر دوشنبه پس از خبر افزایش اعتماد سرمایه گذاران.

شرکت های بزرگ اوراق قرضه خرید خواهد بود بر اساس یک شاخص است که “از تمام اوراق در بازار ثانویه است که صادر شده توسط شرکت های ایالات متحده که برآورده facilitys حداقل امتیاز حداکثر بلوغ و معیارهای دیگر” فدرال ریزرو ایالات متحده در روز دوشنبه گفت:.

تقویت بازار اولیه شرکت های بزرگ تسهیلات اعتباری که خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ به طور مستقیم از واجد شرایط صادر کنندگان باید تبدیل به “عملیاتی در آینده نزدیک” بانک مرکزی روز دوشنبه گفت:.

منتشر شده در


16 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *