گل سرسبد ارتباطات چینی غول هواوی جهانی ارائه خدمات پزشکی از راه دور برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما ایالات متحده تحلیلگران گمان بهداشت عمومی برنامه های کاربردی را گسترش چین با تکنولوژی بالا نظارت دولت در خارج از کشور.

“این چیزها صدای بسیار فوق العاده است که آن را تقریبا آسان به را فراموش کرده ام چگونه آنها خطرناک هستند” یک مقام ارشد آمریکایی گفت: واشنگتن آزما.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo است دلسرد متحدان در سراسر جهان از همکاری با هوآوی برای ساخت برش لبه شبکه های مخابراتی با این استدلال که پکن خدمات جاسوسی بهره برداری از نسل بعدی فناوری بی سیم. شرکت Huawei در تلاش است به دنبال coronavirus به کشورهای که در آن مقامات بهداشت عمومی در حال تلاش برای شناسایی موارد جدید و ارائه مراقبت های بهداشتی — شوم با مفاهیم هوش و امنیت ملی است.

“Huawei فرمت چینی دولت” بنیاد میراث را Klon, آشپزخانه, یک متخصص در امنیت ملی و اقتصادی پیامدهای سیاست های فن آوری گفت: واشنگتن آزما. “پکن و Huawei در حال نشان دادن چابکی و توانایی به نوع استفاده از لحظه, و آنها به طور مداوم در تلاش برای ادغام خود را بیشتر و بیشتر به کشور میزبان زیرساخت ها و خدمات.”

Huawei مقامات باید از خود امیدواریم که که آنها خود را همه گیر پاسخ به عنوان یک ابزار بالقوه برای مقابله با آمریکا در فشار است.

“ایالات متحده ادامه خواهد داد به افزایش تحریم ها بر ما و ما را برای تکمیل [فن آوری های جدید] قبل از آن اتفاق می افتد” Huawei بنیانگذار Ren Zhengfei گفت: در مصاحبه اخیر خود با جنوب چین صبح پست. “حتی زمانی که غرب احساس نصب تاثیر coronavirus بسیاری از پروژه های ما در واقع می تواند به افزایش توانایی های خود را.”

این شرکت می گوید آن را راه اندازی کرده است یک پلت فرم خود را به “استفاده از فن آوری های نوین مانند ابر و AI برای مبارزه با این بیماری همه گیر” از جمله خدمات تشخیصی مانند “هوش مصنوعی به کمک سی تی اسکن و تجزیه و تحلیل.” Huawei ارائه کرده است “مانیتورینگ دما از راه دور” خدمات به هند یکی از بزرگترین اقتصادهای بزرگ ترین و مهم ترین شرکای ایالات متحده در هند و اقیانوس آرام.

“5G از راه دور و تصویربرداری تشخیص سیستم عامل برای همکاری و 5G پزشکی روبات ها نیز استفاده می شود برای کمک به مراقبت از قرنطینه بیمار” Huawei هند در رسانه های محلی گفت. “موفقیت 5G برنامه های کاربردی در حوزه سلامت نیز می تواند الهام بخش کسب و کار در بخش های دیگر به اهرم 5G محبوبیت و کشف کاربردهای جدید از فن آوری است.”

که پرده استراتژی بازاریابی زوج با نیاز به شناسایی و جداسازی بیماران مبتلا به کروناویروس به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است, ممکن است القاء برخی از سیاست های بهداشتی مقامات به واردات انواع همان فن آوری است که چینی غول ارتباطات از راه دور ارائه شده به دیکتاتورها نیاز به مدرن, برنامه نظارت.

“همان نوع از چیزهایی است که استفاده از آنها در شبکه بهداشت و درمان سیستم های نرم افزار و سخت افزار هستند و همچنین قابل استفاده در سایر چیزهایی که” یک مقام ارشد آمریکایی گفت: واشنگتن آزما. “این اتصال علاوه AI را قابل استفاده اطلاعاتی که در مورد که شما می توانید بهره برداری. بنابراین پزشکی از راه دور می شود یک بعد از گرفتن تمام خوردها و همه چیز و قادر به تشخیص و یا چیزهای دیگر است که به شما اینتل در مورد فرد است.”

مقامات ایالات متحده هشدار می دهند که تمام اطلاعات ارائه شده برای Huawei در دسترس است به هوش تحلیلگران. “که اطلاعات در حال رفتن به در دسترس ساخته شده توسط قانون به دولت چین و در نتیجه آن است که نظارت” آشپزخانه تاکید کرد.

جمع آوری داده ها مورد نیاز برای مبارزه با رمان coronavirus می تواند یک افسر اطلاعاتی کابوس اگر اطلاعات می گذرد بیش Huawei سیستم بر اساس یک عضو سابق رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تیم امنیت ملی.

“این تماس ردیابی? تماس با ردیابی است که واقعا در مورد لیست کردن که شما بوده ام در تماس با” موسسه هادسون را غارت Spalding بازنشسته نیروی هوایی به طور کلی گفت: واشنگتن آزما. “بنابراین اگر شما در حال ساخت یک پرونده بر کسی اگر شما در حال انجام تماس, ردیابی, شما می دانید که همه آنها در رابطه با.”

اگر هواوی می تواند کمک به مقامات بهداشت عمومی با تماس با ردیابی آن می تواند کمک به چینی جاسوسی سازمان شکل مثلا که مقامات دولتی در حال گذراندن شب با زنان که همسران خود را.

“محدودیت تنها از تخیل خود را,” ارشد ایالات متحده گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im