انتخابات آمریکا: فرماندار ویسکانسین می پرسد قاضی به دستور پست الکترونیکی-در رای گیری

فرماندار ویسکانسین تونی Evers خواسته یک قاضی فدرال روز چهارشنبه به طور مستقیم به دولت برای نگهداری اولیه خود را از طریق پست الکترونیکی-در رای دادن, اما نمی, بپرسید, آوریل 7 رای به تعویق افتاد, به عنوان بسیاری از ایالت ها انجام داده اند.

روز دوشنبه ایالات جمهوری خواه کنترل قوه مقننه را رد کرد و پیشنهاد از Evers, یک دموکرات به اطمینان حاصل شود که ویسکانسین 3.3 میلیون رای دهندگان ثبت نام دریافت رای غیابی و برای به تاخیر انداختن رای گیری غایب مهلت که در حال حاضر 2 آوریل.

ویسکانسین حزب دموکرات همراه با نزدیک به یک دوجین دیگر دموکراتیک حمایت گروه باید شکایت خواستار در درجه اول به پست الکترونیکی-در رای گیری انتخابات.

اما در توییتر چهارشنبه شب بن Wikler حزب رئیس گفت که سازمان تایید تماس مدنی حقوق گروه و شهرداران سراسر ویسکانسین برای به تعویق انداختن ما 7 آوریل انتخابات و حذف موانع امن رای گیری از طریق پست.

هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و رای خود را, او در بیانیه ای گفت. “ما مشتاقانه منتظر به دادگاه حاکم و ما مصرانه از جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالتی به اقدام فوری برای حفاظت از بهداشت عمومی و رای گیری حقوق از Wisconsinites.”

رها کردن جعبه

در مختصر به دادگاه فرماندار قاضی برای تمدید مهلت اخذ رای گیری غایب و آن را آسان تر برای رای دادن از طریق پست با کاهش یک دولت قانون است که نیاز به یکی دیگر از شهروند ایالات متحده به ثبت نام در این رای گیری غایب به عنوان شاهد و به دستور دراپ باکس برای پست الکترونیکی-در برگه های رای.

چنین رویکردی را ترویج ثبات و اجتناب از عدم قطعیت ذاتی در گسترش تاریخ انتخابات به آینده داده می شود که در ویسکانسین قرار گرفتن در معرض COVID-19 همچنان به گسترش و هنوز معلوم نیست که این وضعیت را بهبود بخشد دستیار دادستان کل هانا Jurss نوشت: در Everss’behalf.

Evers, اعلام وضعیت اضطراری در کشور در مارس 12, اما هر دو او و رهبران جمهوری خواه در مجلس مخالف هر گونه حرکت به تاخیر روز سه شنبه اولیه. چندین ایالت به تعویق افتاد مقدماتی میان coronavirus همه گیر از جمله ایندیانا, گرجستان, کنتاکی, لوئیزیانا, مریلند, اوهایو و کانکتیکات است.

بیش از 1300 موارد

ویسکانسین بیش از 1,300 موارد coronavirus با 130 موارد اضافه از شنبه. فرماندار استدلال کرد که اجتماعی فاصله دستورالعمل می تواند به جلوگیری از رای دهندگان از پیدا کردن شهود. فیزیکی برخی از مکان های رای گیری هنوز هم اگر باز 111 حوزه های قضایی گزارش شده که قادر به پیدا کردن به اندازه کافی رای گیری کارکنان در میان همه گیر.

برنی ساندرز با صدور بیانیه ای در روز چهارشنبه در تماس با وزارت امور خارجه به تاخیر اولیه و صدور رای غیابی.

مردم نباید مجبور به قرار دادن زندگی خود را در خط برای رای دادن به همین دلیل است که 15 متحده در حال حاضر پس از مشاوره کارشناسان بهداشت عمومی و تاخیر در خود انتخابات ساندرز گفت. ما مصرانه از ویسکانسین به آنها بپیوندید.

از سه شنبه 972,232 رای دهندگان درخواست کرده اند غیابی هر چند تنها 942,350 فرستاده شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im