انتخابات آمریکا: برنی ساندرز تعلیق 2020 دموکراتیک کمپین

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در روز چهارشنبه ساخت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به presumptive نامزد به صورت جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 3 انتخابات.

“راه به سوی پیروزی است عملا غیر ممکن است” ساندرز گفت: در livestreamed سخنرانی برای حامیان از زادگاه خود از برلینگتون ورمونت. “من به این نتیجه رسیده اند که این نبرد برای نامزدی حزب دموکرات موفق خواهد بود. و امروز من اعلام تعلیق کمپین من.”

78 ساله سناتور آمریکایی از ورمونت دموکراتیک سوسیالیستی که مترقی دستور کار کشیده حزب به شدت به سمت چپ ضربه به سرب در اوایل دموکراتیک مسابقه. اما او به سرعت پژمرده پس از از دست دادن کارولینای جنوبی در اواخر فوریه به عنوان متوسط دموکرات تثبیت حمایت خود را پشت بایدن.

خروج از Sanders, آخرین باقی مانده رقیب به بایدن مجموعه مسابقه بین 77 ساله معاون سابق رئیس جمهور و مغلوب ساختن پیشی جستن 73 که به دنبال یک دوم چهار سال می گذرد.

ساندرز’ تصمیم می آید را به عنوان کشور, هایش با شیوع کروناویروس که این طرح میتوانست نامزد برنامه با برخی از مقدماتی به تعویق افتاد و دیگران در هوا.

ساندرز که او نیز نصب شده به طور غیر منتظره ای قوی چالش در سال 2016 به احتمالی دموکرات هیلاری کلینتون نامزد شده بود تحت فشار برای متوقف کردن مبارزات انتخاباتی خود پس از بایدن برنده توجهی پیروزی های اولیه در مسابقات در تاریخ 17 مارس در فلوریدا, آریزونا, و ایلینوی.

برخی از متحدان تشویق کرده بود ساندرز به ماندن در مسابقه برای بیشتر تاثیر بایدن سیاست های موقعیت. اما coronavirus بحران منتقل عمومی تمرکز به دور از مبارزات انتخاباتی و با تمام تظاهرات لغو ساندرز به حال فرصت کمی برای دریافت پیام خود را در سراسر.

مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش

تهمت که به استقبال ساندرز حامیان و گفت: سناتور بود ناعادلانه رفتار توسط این حزب واکنش نشان داد به سرعت در توییتر.

“این فقط به پایان رسید مانند دموکرات و DNC می خواستم همان کج هیلاری شکست. این برنی مردم باید به حزب جمهوریخواه تجارت!,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

بسیاری از ساندرز’ مواضع سیاست را تبدیل به بخشی از جریان اصلی حزب دموکرات بحث از جمله مدیکر برای همه پیشنهاد که ایجاد یک دولت-اجرای سیستم بهداشت و درمان به جای فعلی ترکیبی از بیمه خصوصی پزشکی و برنامه های عمومی. او همچنین حمایت 15 دلار حداقل دستمزد, شهریه-رایگان کالج عمومی و افزایش مالیات بر ثروتمندان.

“جنبش ما برنده مبارزه ایدئولوژیک در اصطلاح ایالات قرمز و آبی متحده و بنفش متحده” ساندرز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im