انتخابات آمریکا: ده ها تن از حزب جمهوری خواه سابق امنیت ملی آمریکا و مقامات به بازگشت جو بایدن

ده ها تن از حزب جمهوری خواه سابق امنیت ملی آمریکا و مقامات در حال تشکیل یک گروه است که به عقب خواهد دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن مردم آشنا با تلاش گفت: در بیشتر نشانه آن است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بیگانه برخی از اعضای حزب خود.

این گروه را علنا تایید بایدن در هفته های آینده و اعضای آن طرح به کمپین معاون سابق رئیس جمهور است که به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 3, انتخابات, منابع گفت. این شامل حداقل دو دوجین مقامات که در خدمت تحت جمهوری خواه رئیس جمهور رونالد ریگان و جرج هربرت واکر بوش و جورج بوش با ده ها مطلب در مذاکرات برای پیوستن به این منابع اضافه شده است.

آنها استدلال می کنند که چهار سال دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به مخاطره می اندازد امنیت ملی آمریکا و جمهوری خواه رای دهندگان باید مشاهده بایدن به عنوان انتخاب بهتر با وجود تفاوت سیاست های, منابع گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک خطر واقعی’

این طرح که توسط رهبری جان Bellinger سوم و کن Wainstein با توجه به افراد درگیر صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود. هر دو برگزار شد ارشد نوشته ها تحت جورج بوش است. Bellinger به عنوان مشاور حقوقی به شورای امنیت ملی و وزارت امور خارجه. Wainstein به عنوان خار میهن مشاور امنیت و به عنوان رئیس ستاد سابق FBI مدیر رابرت مولر.

یکی دیگر از اعضای این گروه منابع گفته است که رابرت Blackwill که در خدمت به عنوان مشاور سیاست خارجی تحت هر بوته و سفیر هند تحت جورج بوش است. این گروه شامل برخی مستقل و مقامات از خارج از امنیت ملی و عرصه های منابع گفت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن بگیرید و یاد دهید در اطراف با دیکتاتورها. او یک خطر واقعی” یک فرد درگیر در این گروه گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود.

این گروه می تواند به قبل از کنوانسیون ملی دموکرات در ماه اوت زمانی که بایدن را به طور رسمی تبدیل به حزب خود نامزد, اما تاریخ راه اندازی نشده است مجموعه منابع گفت. نظر سنجی نشان می دهد بایدن با پیشتازی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن که رو داری مخالفت در خود حزب نامزدی برای دور دوم در دفتر کشیده شده انتقاد شدید از متعدد رهبران نظامی بازنشسته و اعضای سابق دولت او در هفته های اخیر. انتقاد باعث شده مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار نظامی پاسخ به اعتراضات در شهرهای آمریکا علیه نژادپرستی و خشونت پلیس و دست زدن به او از coronavirus بیماری همه گیر.

دیگر گروه های ضد برگ برنده جمهوری خواهان نیز در مخالفت با انتخاب مجدد او از جمله لینکلن پروژه شرکت تاسیس شده توسط جورج کانوی شوهر از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کلیان کانوی. آن را در حال اجرا ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات در کلید میدان نبرد متحده است.

Bellinger, Wainstein و Blackwill قبلا ابراز مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها در میان برخی از 50 خواهان است که امضا اوت 2016 نامه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تبدیل شدن به ” نامزد هشدار از خطرات ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و تعهد به او رای.

مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز تحقیر جمهوریخواه و چهره های محافظه کار که مخالف او گفت در توییتر در سال گذشته است که چنین “هرگز Trumper جمهوری خواهان” در حال “انسان مانده است.”

‘وسیعترین ائتلاف’

TJ Ducklo یک بایدن سخنگوی کمپین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به جناح سیاست خارجی آمریکا و روابط آسیب دیده با متحدان خارجی.

“جو بایدن در حال اجرا برای رئیس جمهور به متحد این کشور و خنثیسازی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرج و مرج و ما در حال ایجاد وسیعترین ائتلاف برای انجام این کار است که شامل جمهوری خواهان که در حال وحشت از آنچه که باید شاهد بیش از چهار سال گذشته” Ducklo گفت.

تیم Murtaugh و ارتباطات و مدیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین با صدور بیانیه ای ساخت ظاهری اشاره به بایدن ‘ 2002 رای به عنوان یک سناتور آمریکایی اجازه جنگ عراق راه اندازی شد سال بعد توسط جورج بوش است.

“جای تعجب نیست که همان کسانی که به ما بی پایان جنگ که منجر به هزاران کشته و هزاران میلیارد دلار هدر رفته در خاورمیانه در حال همکاری با یک همکار جنگ طلب مانند جو بایدن” Murtaugh گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و غیر معمول فوران انتقاد از اعضای استقرار نظامی از جمله از برجسته ژنرال بازنشسته مانند جیمز Mattis اولین وزیر دفاع و کالین پاول که در خدمت به عنوان وزیر امور خارجه تحت جورج بوش است. هر دو محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این تظاهرات که فوران پس از مارس 25 مرگ یک آفریقایی-آمریکایی به نام جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

در حال حاضر بالای نظامی ایالات متحده افسر کلی علامت Milley ابراز پشیمانی بر پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن در یک پیاده روی را از کاخ سفید به نزدیکی یک کلیسا پس از معترضان زور توسط مقامات اجرای قانون است.

“پاول Mattis Milley – آنها گالوانیزه مردم به حمایت جو بایدن” فرد درگیر در این گروه جدید گفت.

پاول در حال حاضر تایید شده است بایدن گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “زیرفشار” از قانون اساسی ایالات متحده و شمار خطری برای دموکراسی آمریکایی. Mattis متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای تقسیم آمریکایی است.

اخیرا مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: تهمت بود نا مناسب به رئیس جمهور بود و او را متهم کرد در یک کتاب جدید از گناهان از جمله به دنبال رئیس جمهور چین را برای کمک به پیروزی مجدد در انتخابات.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *